اخذ ویزا توریستی و تحصیلی آمریکا ، ویزای شینگن و اقامت دائم اروپا

اخذ ویزا (اروپا – آمریکا)

 

 

ویزا توریستی و تحصیلی آمریکا

 

آمریکا – USA

 

 • اخذ ویزای توریسیتی و تحصیلی آمریکا
 • اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز
 • راه آسان و کوتاه مدت

 

نحوه درخواست و گرفتن ویزا سفر به ایالات متحده
در این مقاله می توانید در خصوص ویزای غیر مهاجرتی، نحوه درخواست آن و یا نحوه ایجاد تغییرات و همچنین نحوه تمدید آن اطلاعات لازم را دریافت کنید. با ما همراه باشید.
فرمان اجرایی دولت ها
هر دولت و نظام یک سری قوانین در خصوص مهاجرت را وضع و اجرا می کنند. سپس دو وزارتخانه، اطلاعات مربوط به این قوانین را به مردم گوشزد می کند. این دو وزرات عبارتند از:
وزارت امنیت داخلی (DHS)
وزارت امور خارجه (DOS)
این وزرات خانه ها معمولا در خصوص تمامی تغییرات اطلاع داشته و خیلی سریع بعد از هر قانون جدید و شرایط متفاوت تغییرات را به مردم اطلاع می دهند. اگر در خارج از ایالات متحده زندگی می کنید قطعا با کمی تحقیق می توانید به نحوه سفر به ایالات متحده پی ببرید.


نحوه درخواست ویزا سفر به ایالات تحده
در داخل ایالات متحده: تماس با دفتر خدماتی ویزا با شماره تماس 1-202-485-7600 یا مراجعه به سایت مربوطه
در خارج از کشور: با کنسول گری ایالات متحده تماس گرفته و درخواست تان را ثبت کنید.


عدم موافقیت با ویزا سفر به ایالات متحده آمریکا
افسران کنسول گری با توجه به برنامه ها و سیاست های دولت می توانند ویزای غیر مهاجرتی را رد یا قبول کنند. در صورت رد، شما نیز قطعا شما حق دارید دلایل قانونی آن را بدانید. در صورت رد شدن درخواست تان نیز شما واجد شرایط برای درخواست مجدد نخواهید بود. با این حال ممکن است بتوانید مشکلاتی که وجود دارد را مرتفع سازید.


گم شدن یا سرقت ویزا و اطلاعات ورود و خروج تان
اگر شما ویزای خود را برای سفر به ایالات متحده گم کرده اید، اداره امور کنسول گری می تواند در خصوص صدور دوباره ویزا شما را راهنمایی کند.
به پلیس گزارش دهید که ویزای تان گم شده یا به سرقت رفته است.
از طریق فرم I-94 اطلاعات ورود و خروج و اطلاعات سرقت یا گم شدن ویزاتان را تکمیل کنید.
برای جایگزین شدن ویزا خود درخواست دهید. این درخواست باید به سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در کشور شما برود.
نکته مهم: مطمئن شوید که یک کپی از صفحه بیوگرافی پاسپورت خود، ویزا ایالات متحده و مهر پذیرش یا کاغذ فرم I-94 در مدارک تان باشد.


چگونگی تغییر یا تمدید ویزا
می توانید برای تغییرات احتمالی یا تنظیم و تغییر پسوندها با دفاتر خدمات مهاجرت و شهروندی ایالات متحده تماس بگیرید:
برای تنظیم وضعیت خود به صورت آنلاین درخواست بدهید.
اقامت خود را در ایالات متحده تمدید کنید.


تمدید ویزا
شما می توانید ویزای خود را در کنسولگری سفارت ایالات متحده در خارج از کشور تمدید کنید. فقط دارندگان ویزا دیپلماتیک و وابستگان آن ها ممکن است برای تمدید لازم باشد به خود ایالات متحده بروند.


ویزا توریستی
اگر شما در حال برنامه ریزی برای یک سفر کوتاه مدت به ایالات متحده هستید، ممکن است به یک ویزای توریستی نیاز داشته باشید.  مسافرانی که شهروند یکی از کشورهای شرکت کننده در طرح اعلام ویزا ایالات متحده ( برنامه حذف روادید) برای بازدید از ایالات متحده یا تجارت نیاز به ویزای غیرمهاجرتی ندارند.


رایج ترین ویزای بازدیدکننده عبارتند از B-1 و B-2
B-1: مختص سفر برای کسب و کار یا مشارکت در تجارت، شرکت در کنفرانس یا حل و فصل امور اقتصادی و مستغلات یا مذاکرات و قراردادها می باشد.
B-2: مختص گردشگران و کسانی که برای درمان های پزشکی، یک رویداد اجتماعی یا شرکت در مسابقات آماتور بدون پرداخت هزینه شرکت می کنند، می باشد.
روادید ترانزیت C نیز برای اتباع خارجی است که می خواهند بتوانند در سراسر ایالات متحده سفر کنند یا به عنوان بخشی از سفرشان می خواهند در ایالات متحده توقف کنند، می باشد.
روادید ترانزیت C-1، D و C-1 / D برای خدمه کشتی یا پرسنل خطوط هوایی سفر به ایالات متحده می باشد.

برنامه لغو برای گردشگران و بیزنس من ها
اگر در یکی از 38 کشورهای عضو برنامه حذف روادید می باشید، می توانید یک معافیت از دریافت ویزا را داشته باشید. درحالی که نیازی به ویزا ندارید باز هم برای آمدن به ایالات متحده برای کسب و کار یا تعطیلات نیاز به یک مجوز سفر دارید.
نحوه درخواست و گرفتم مجوز سفر به ایالات متحده در صورتی که نیاز به ویزا ندارید:
در صورتی که ساکن یکی از 38 کشور عضو برنامه حذف روادید می باشید:
باید یک گذرنامه الکترونیکی برای استفاده از برنامه حذف روادید داشته باشید. این گذرنامه ها به عنوان یک پاسپورت الکترونیکی شناخته شده و دارای تراشه جاسازی شده می باشد.
باید فرم الکترونیکی را برای دریافت مجوز سفر (ESTA) به صورت آنلاین پر کرده باشید. ESTA مشخص می کند که آیا واجد شرایط دریافت ویزا برای سفر به ایالات متحده هستید یا خیر.
هزینه پردازش 4.0 دلار بوده و اگر شما مورد تایید باشید 10.0 دلار دیگر برای دریافت مجوز پرداخت می کنید.
بعد از پر کردن فرم آنلاین شما یک شماره از برنامه ESTA دریافت می کنید. با این شماره می توانید وضعیت خود را برای سفر به ایالات متحده بررسی کنید.
بازدید برای گردشگران و کسب و کار و نشست ها و کنفرانس ها تحت برنامه حذف روادید می تواند تا 90 روز بدون دریافت ویزا ادامه داشته باشد.


انواع روادید آموزشی
ویزای دانشجویی (تحصیلی) و ویزای حرفه ای
یک دانشجوی بین المللی می تواند برای دریافت ویزای ویزیتوری دانش آموزی یا بازدید علمی یا بورسیه ای اقدام کند. سوابق دانش آموزان در سیستم اطلاعاتی دانشجویی و بورس (SEVIS) نگه داری می شود.

 

انواع ویزای آموزشی
معمولا مدارس و دانشگاه ها خودشان برای دانشجویان شان نوع ویزای مورد نظر را تعیین می کنند.
رایج ترین ویزاهای دانشجویی F-1 و M-1 می باشد.
F-1: مختص دانشجویان تمام وقت بین المللی است که برای مطالعات دانشگاهی خود سفر می کنند.
M-1: مختص دانشجویان تمام وقت بین المللی است که برای مطالعات فنی و حرفه ای خود سفر می کنند.
J-1 نیز مختص تبادل بازدیدکننده (EVP) می باشد. برای اتباع خارجی که برای شرکت در محل کار یا برنامه های تبادل مبتنی بر مطالعه صادر می شود.


مدت زمان اقامت با ویزای J-1 بستگی به شرایط شما و میزان حمایتی که دولت تان از شما بکند، بستگی دارد. با رفتن به یک وزارت امور خارجه می توانید تایید سازمان برای حمایت خود را بگیرید.

 

 

ویزای شینگن (Schengen Visa)

 

ویزای شینگن و اقامت دائم اروپا

اروپا – Europe

حوزه شنگن یا منطقه شنگن به ۲۶ کشور اروپایی گفته می‌شود که قانون کنترل گذرنامه در بدو ورود را برای شهروندان این منطقه حذف کرده‌اند.در مورد بین‌الملل نیز با گرفتن روادید هرکدام از کشورهای این منطقه٬ می‌توان به دیگر کشورها نیز بدون نیاز به روادید تازه٬ سفر نمود. بعدها نام این منطقه به پیمان شنگن تغییر یافت. در حوزه شنگن حرکت و مبادله هرنوع کالا، اطلاعات، پول و افراد بشرط قانونی بودن جایز و بدون هرگونه ملاحظات گمرکی خواهد بود.

 

ویزای شینگن و اقامت دائم اروپا

 

 

شما می توانید از مشاوره رایگان تیم GoBooking برای اخذ ویزای توریستی و تحصیلی آمریکا و همچنین اخذ ویزای شینگن و اقامت دائم اروپا بهره مند شوید:

 

Tell: 021 – 22785100

Mail: info@gobooking.ir

IMG_1395-09-15 15:56:24

 

 


/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. پریسا تقی زاده : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱

  ویزای تحصیلی ویزه رشته مدیریت هتلداری و البته ارشد رو میخوام پیگیر بشید برام در امریکا

 2. admin : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام
  با تشکر از پیام شما
  شما می توانید،از طریق تلگرام با ID: libraagency در تماس باشد، و اطلاعات بیشتر کسب کنید.
  t.me/libraagency

معرفی بهترین هتل های سنگاپور

افرادی که قصد سفر به سنگاپور را دارند، به اطلاعات کاملی از مکان های اقامتی سنگاپور مانند هتل ها، مسافرخانه ها، هاستل، اقامتگاه های کوچک و سوئیت های آپارتمانی این کشور نیاز دارند. در سنگاپور، هتل های بیشماری وجود دارند که دارای رتبه بندی متفاوتی هستند. هتل های لوکس و پنج ستاره این منطقه، قیمت های بالایی دارند؛ در مقابل، هتل های سه ستاره سنگاپور ارزان تر هستند.

بهترین هتل های شهر سنت پترزبورگ روسیه

شهر سنت پترزبورگ، امروزه یکی از مقاصد اصلی گردشگری جهان محسوب شده و تعداد زیادی گردشگر را هر ساله به مت خود جذب می کند. اقامت توریست ها در هتل های این شهر برای مردم شهر بسیار اهمیت دارد، زیرا موجب رونق شهر خواهد شد. هتل های سنت پترزبورگ، از بهترین هتل های اروپا به شمار می روند و …

اقامت در محبوب ترین هتل های میلان

هتل های زیادی در میلان وجود دارد که هریک خدمات و امکانات متفاوتی ارائه می دهند. در این جا سعی داریم چندتا از محبوب ترین هتل های میلان را برایتان معرفی کنیم تا راحت تر بتوانید هتل مود نظر خودرا بیابید.

آشنایی با بهترین هتل های پاتایا تایلند

در این بخش سعی داریم برایتان بهترین و معروف ترین هتل های پاتایا را معرفی کنیم. به علت توریستی بودن پاتایا هتل های زیادی با قیمت ها و خدمات متنوع در این شهر وجود دارد که تقریبا با هر بودجه ای می توانید از آن ها استفاده کنید.

بهترین هتل های بدروم ترکیه

هتل اصلی ترین و مهم ترین بخش یک سفر پس از انتخاب مقصد است. در این قست تلاش می کنیم شما را با بهترین هتل های بدروم آشنا کنیم. همانطور که می دانید اگر هتلی مناسب با انتظارات و نیازهایتان انتخاب نکنید، ممکن است سفرتان آن طور که می خواهید لذت بخش و مفرح نباشد.

بهترین هتل های شهر مسکو روسیه

مسکو، پر جمعیت ترین شهر روسیه، یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. افرادی که مسکو را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند، باید در یکی از هتل های این شهر اقامت کنند. اکثر گردشگران تمایل دارند در هتلی اتاق خود را رزرو کنند که به مراکز خرید شهر و آثار دیدنی آن نزدیک باشد.

معرفی دیدنی های مسکو ؛ روسیه

شهر مسکو در روسیه یکی از مقاصد گردشگری جهان است و هر ساله تعداد زیادی توریست و گردشگر از سراسر جهان برای دیدن جاذبه های گردشگری این شهر به این منطقه از روسیه سفر می کنند. مسکو، مکان های زیبا و دیدنی بسیاری دارد. در این مطلب قصد داریم مکان های دیدنی و گردشگری شهر مسکو را به شما معرفی نماییم.

گردشگری در سنت پطرزبورگ روسیه

سنت پترزبورگ، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیبا و فوق العاده ای دارد. تقریباً تمام توریست هایی که به این شهر سفر می کنند، از ۹۰ درصد اماکن دیدنی سنت پترزبورگ دیدن می کنند. در این شهر، ساختمان های تاریخی، بناهای قدیمی، موزه، پارک، شهربازی، مراکز خرید و بسیاری جاذبه دیگر وجود دارند.

دیدنی های شهر میلان ایتالیا

شهر میلان یکی از دو شهر بزرگ ایتالیاست که در شمال کشور ایتالیا و در میان دشت لومباردی قرار گرفته است. در شهر زیبای میلان در کنار جاذبه های تفریحی و وجود برج های مدرن معاصر، عمارت ها و بناهای تاریخی زیبایی وجود دارد.

اماکن گردشگری سنگاپور

سنگاپور یکی از دیدنی ترین کشورهای آسیایی است که مورد توجه گردشگران و جهانگردان زیادی واقع شده است. در کشور سنگاپور، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد. ساختمان های بلند، سواحل زیبا و آثار تاریخی بسیاری در سنگاپور وجود دارند که دیدن از آن ها خالی از لطف نمی باشد.

دیدنی های شهر پاتایا تایلند

پاتایا یکی از شهرهای آسیایی بسیار محبوب میان توریست ها است که می‌تواند هر سلیقه‌ ای را راضی کند. شما می توانید در این شهر زیبا سواحل جذاب استوایی و آب های نیلگون خلیج تایلند را در کنار تعداد زیادی از اماکن تفریحی و گردشگری، رستوران و کلاب تجربه کنید.

آشنایی با اماکن گردشگری بدروم

اگر قرار است به بدروم سفر کنید، لازم است بدانید چه جاذبه هایی را قرار است ببینید و قرار است بر اساس چه برنامه ای سفر کنید. برای اینکه بیشترین استفاده را از زمان سفر خود داشته باشید، در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی اماکن گردشگری بدروم بپردازیم.

میلان ؛ سفری رویایی به ایتالیا

میلان یکی از شهرهای معروف و مهم کشور ایتالیا است که مهد مد، فشن و طراحی لباس، کیف و کفش و زیورآلات محسوب می شود. ساعت این شهر دو و نیم ساعت از تهران عقب تر است و زبان رسمی مردم آن ایتالیایی است.

گشت و گذار در مسکو ، روسیه

مسکو یکی از شهرهای اروپایی و پایتخت کشور روسیه می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی مسکو، این شهر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان محسوب می شود. مسکو در بخش غربی روسیه قرار دارد؛ این شهر مرکز فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و تجاری روسیه به شمار می رود.

سفری خاطره انگیز به سنگاپور

امروزه این کشور آسیایی، یکی از مقاصد گردشگری در جهان به شمار می رود …

راهنمای سفر به پاتایا تایلند

درباره پاتایا و تاریخچه اش پاتایا سال ها قبل تر از این که به محلی برای گردش توریست ها، کلاب های شبانه و غذاخوری های شبانه روزی تبدیل شود، محلی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته مردم بانکوک بود. بعد از آن در هنگام جنگ ویتنام و آمریکا، پاتایا مقری نظامی برای پایگاه لجستیکی آمریکا شد و افراد زیادی برای کسب و کار وارد آن شدند

سواحل زیبای بدروم ترکیه

بدروم شهری ساحلی در قسمت جنوب غربی کشور ترکیه است که در نوار یا کرانه ساحلی دریای معروف و زیبای اژه قرار گرفته است. این شهر شگفت انگیز از مقاصد بسیار جذاب و پر طرفدار برای گردشگران و توریست هاست. اکثر بناهای این شهر معماری به سبک مصری دارند و از این رو سوژه بسیار خوبی برای عکاسی نیز هستند.

محبوب ترین رستوران های سنت پترزبورگ

اگر سنت پترزبورگ را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید، از لحاظ غذا و خوراکی هیچ نگرانی نخواهید داشت. در رستوران های سنت پترزبورگ، انواع غذاهای سنتی روسیه، اروپایی، بین المللی، خوراک های کبابی، بریان، استیک، فست فود، انواع دسر و … وجود دارند.

بهترین رستوران های شهر میلان

میلان شهری با باطن تاریخی و ظاهری امروزی و مدرن است. تعداد جوانان این شهر کم نیست و سالانه میلیون ها توریست به آن سفر می کنند. از این رو بعید نیست اگر تعداد زیادی از بهترین رستوران ها و کافه ها در میلان قرار گرفته باشد!

بهترین رستوران های مسکو

سکو یکی از شهرهای توریستی روسیه است که جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. بسیاری از مکان های دیدنی، آثار تاریخی و مراکز خرید در مسکو موجب جذب توریست به این شهر می شوند. افرادی که به مسکو سفر می کنند تمایل دارند علاوه بر دیدن از جاذبه های این شهر، در رستوران های آن نیز غذا میل کنند.

آشنایی با بهترین رستوران های سنگاپور

اگر کشور سنگاپور را برای گردشگری خود انتخاب کردید، برای غذا خوردن در رستوران های این کشور باید ابتدا با بهترین رستوران های آن آشنا شوید. غذاهای آسیای شرقی، تنوع، رنگ و طعم خاصی دارند و این عامل باعث شده است اکثر توریست ها داشته باشند برای غذا خوردن به رستوران های سنگاپور مراجعه کنند. در ادامه مطلب با بهترین رستوران های سنگاپور آشنا می شوید.

گشت و گذار در رستوران های پاتایا تایلند

اگر به پاتایا سفر کردید، علاوه بر تفریحات متنوع و هیجان انگیز، رستوران های زیادی نیز خواهید دید. رستوران های تایلندی به تعداد بسیار زیادی وجود دارد و در هر خیابانی که قدم بگذارید آن ها را در مقیاس کم و زیاد پیدا می کنید. اگر اهل امتحان کردن غذاهای جدید در سفرتان هستید می توانید از این رستوران ها استفاده کنید.

بهترین رستوران های بدروم ترکیه

سفر شما به بدروم قطعا سفری فوق العاده خواهد بود اگر رستوران های خوبی را برای صرف نهار و شام و حتی میان وعده هایتان انتخاب کنید. همانطور که می دانید در هر سفری، غذا یکی از بخش های مهم آن سفر است و از آن جا که رستوران های بسیار متنوعی در بدروم وجود دارد، اگر شناختی از معروف ترین و محبوب ترین رستوران های این شهر داشته باشید، قطعا سفر دلپذیر و خاطره انگیزی خواهید داشت.

راهنمای سفر به سنت پطرزبورگ روسیه

شهر سنت پترزبورگ روسیه، دومین شهر بزرگ این کشور محسوب می شود. سنت پترزبورگ یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری جهان می باشد. این شهر زیبا در قسمت شمال غربی روسیه قرار دارد و سومین شهر پر جمعیت در اروپا به شمار می رود؛ این شهر با خلیج فنلاند، دریای بالتیک و رود یووا هم مرز می باشد. پس از پاریس و لندن، توریست های سراسر جهان علاقه مند هستن به سنت پترزبورگ مسافرت کنند.

آشنایی با بهترین مراکز خرید شهر میلان

همان طور که می دانید میلان یکی از مراکز مد و فشن در دنیاست. پس بعید نیست اگر گران ترین و لوکس ترین پوشاک، کیف و کفش و زیورآلات را داخل فروشگاه های این شهر پیدا کنیم. در ادامه تلاش می کنیم چند عدد از مرغوب ترین و بهترین مراکز خرید میلان را برای شما معرفی کنیم.

معرفی مراکز خرید مسکو روسیه

یکی از لذت بخش ترین قسمت های سفر به مسکو، خرید کردن از مجموعه های تجاری این شهر است. فروشگاه های شیک و رنگارنگ، کالاهای خاص و منحصر به فرد که در این فروشگاه ها وجود دارند، چشم هر بیننده ای را به سمت خود خیره می کنند. در این مطلب قصد داریم برترین مراکز خرید در شهر مسکو را معرفی کنیم.

مراکز خرید سنت پترزبورگ

در میان جاذبه های متنوع شهر سنت پترزبورگ روسیه، نام مراکز خرید این شهر به وضوح نمایان است. مراکز خرید و مجتمع های تجاری این شهر، یکی از جاذبه های گردشگری شهر محسوب می شوند و از طرف دیگر در جذب توریست و رونق اقتصادی سنت پترزبورگ نیز نقش مهمی ایفا می کنند.

گشت و گذار در مراکز خرید سنگاپور

سنگاپور یکی از بهترین و متنوع ترین مراکز خرید را در آسیای شرقی دارد. در مراکز خرید سنگاپور، انواع برندهای معتبر و معروف جهان با قیمت های مختلف به مردم ارائه می شوند. اگر به یکی از مجموعه های تجاری سنگاپور مراجعه کنید، تقریباً تمام کالاهایی که مورد نیازتان است را می توانید خریداری کنید.

معرفی مراکز خرید پاتایا تایلند

یکی از تفریحات در سفر خرید کردن از فروشگاه های مختلف است. در مطلب زیر قصد داریم بهترین مراکز خرید پاتایا را برای شما معرفی کنیم تا در وقت و هزینه سفرتان صرفه جویی شود. پس همراه ما باشید!

معرفی مراکز خرید بدروم ترکیه

شهر بدروم علاوه بر یک شهر تفریحی و تاریخی، یک مرکز خرید در مقیاس بسیار بزرگ برای عاشقان خرید محسوب می شود. عمده ی درآمد این شهر به ویژه در سال های اخیر از صنعت توریسم است و مراکز خرید زیادی در آن توسط معماران و پیمانکاران بزرگ ساخته شده است.