معرفی برترین نمایشگاه های دبی

نمایشگاه های دبی

هر ساله نمایشگاه های زیادی در دبی برگزار می شود که تعداد زیادی از تاجران، بازرگانان، شرکت های کوچک و بزرگ و متخصصین امر برای شرکت در این نمایشگاه ها یا بازدید از آن ها به این شهر زیبا سفر می کنند. علاوه بر جشنواره خرید دبی که در سایت تقویم نمایشگاه های این کشور، یکی از محبوب ترین نمایشگاه های سالانه محسوب می شود، نمایشگاه های تخصصی زیادی در حوزه های مختلف و متنوع برای تجهیزات پزشکی، درمانی، اختراعات، خودرو، فولاد، نفت و گاز، پسماند، انرژی، سیاست و غیره نیز در این شهر برگزار می شود. تقریبا می توان گفت در طول سال هیچ روزی سالن های نمایشگاه بین المللی دبی خالی نبوده و بلافاصله پس از پایان یک نمایشگاه، نمایشگاه دیگری افتتاح می شود.

در ادامه به معرفی تعدادی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه های دبی می پردازیم.

۱- نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، ارتباطات و ماهواره دبی  (CABSAT )

این نمایشگاه هر ساله از تاریخ چهاردهم تا شانزدهم ژانویه ۲۰۱۸ معادل بیست و چهارم تا بیست و ششم دیماه ۱۳۹۶ برگزار شده و به معرفی و بررسی انواع سیستم های دیجیتال، تکنولوژی های روز ماهواره ای، اختراعات ارتباط و غیره می پردازد. مهندسین و شرکت های مخابراتی از سراسر جهان در این نمایشگاه بزرگ شرکت می کنند.

Image result for ‫نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، ارتباطات و ماهواره دبی‬‎

۲- نمایشگاه  تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی  ( SGI )

چهاردهم تا شانزدهم ژانویه ۲۰۱۸ معادل بیست و چهارم تا بیست و ششم دیماه ۱۳۹۶ این نمایشگاه در دبی برگزار خواهد شد. تصویر سازی دیجیتال در سال های اخیر به عنوان یکی از صنایع سود آور شناخته شده است و کاربرد آن در تبلیغات به حدی گسترده و وسیع شناخته می شود که نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی  ( SGI )یکی از شلوغ ترین نمایشگاه های این شهر در سال هست.

Image result for ‫نمایشگاه  تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی‬‎

۳- نمایشگاه ایمنی و سیستم امنیتی دبی  ( Intersec )

بیست و یکم تا بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۸ معادل اول تا سوم بهمن ماه ۱۳۹۶ نمایشگاه ایمنی و سیستم های امنیتی با حضور برترین شرکت های حوزه امنیت در جهان در شهر دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه میزبان شرکت های معروف خدمات دوربین های مداربسته، سنسورهای دزدگی، تی وی وال و غیره از کشورهایی همچون آلمان، کره جنوبی، آمریکا، اسپانیا، اتریش و غیره خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه ایمنی و سیستم امنیتی دبی‬‎

۴- نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی  ( AIME )

این نمایشگاه بیست و سوم تا بیست و چهارم ژانویه ۲۰۱۸ در دبی برگزار می شود. که معادل شمسی آن سوم تا چهارم بهمن ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی‬‎

در این نمایشگاه جدید ترین تجهیزات ساخت فضای داخلی هواپیما های مسافربری یک و دو طبقه، هواپیماهای تشریفات همچون ریاست های جمهوری و سفیران و دیپلمات ها و غیره به نمایش گذاشته خواهد شد. بازدید از این نمایشگاه حتی برای غیر متخصصین همراه با شگفتی های زیادی خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی‬‎

۵- نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی   ( ARAB HEALTH )

ایننمایشگاه از بیست و نهم ژانویه تا اول فوریه ۲۰۱۸ معادل نهم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۶ در این شهر به منظور گردهم آیی شرکت های بزرگ تولید کننده تجهیزات پزشکی برگزار می شود. از سوی پزشکان و شرکت های وارد کننده تجهیزات پزشکی در ایران استقبال بسیار زیادی از این نمایشگاه می شود. همچنین قراردادهای همکاری زیادی در این نمایشگاه نیز منعقد می شود.

Image result for ‫نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی‬‎

۶- نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی  (AEEDC )

ششم تا هشتم فوریه ۲۰۱۸ میلادی معادل هفدهم تا نوزدهم بهمن ۱۳۹۶ نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دندانپزشکی در دبی برگزار شده و پیرامون آخرین شیوه ها و تجهیزات روز در این زمینه بحث و گفتگو خواهد شد. دندانپزشکان بسیاری از سراسر دنیا در این کنفرانس حضور پیدا کرده و با تبادل نظر از به روز ترین کشفیات این رشته مطلع خواهند شد.

Image result for ‫نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی  (AEEDC )‬‎

۷- نمایشگاه گلفود دبی  ( GULFOOD )

هجدهم تا بیست و دوم فوریه ۲۰۱۸، معادل بیست و نهم بهمن تا سوم اسفند ماه ۱۳۹۶ نمایشگاه سالانه موادغذایی و خوراکی در این شهر برگزار می شود. دبی که خود یکی از قطب های تولید کننده و صادرکننده موادغذایی می باشد در این نمایشگاه میزبان تعداد زیادی از شرکت ها و کارخانجات سازنده معروف ترین شکلات ها، کنسرو، موادغذایی خشک، غذای کودک، حبوبات، سس و غیره می باشد.

Image result for ‫نمایشگاه گلفود دبی‬‎

۸- نمایشگاه و گردهمایی تجهیزات  آموزشی دبی  ( GESS )

بیست و هفتم فوریه تا اول مارچ ۲۰۱۸ میلادی که معادل هشتم تا دهم اسفند ماه ۱۳۹۶ می باشد، نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات آموزشی در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه به معرفی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه آموزش و پروش پرداخته و کشورهای پیشرفته در زمینه آموزش همچون آمریکا، آلمان، ژاپن ، سوئد، استرالیا و غیره در آن شرکت می کنند.

Image result for ‫نمایشگاه و گردهمایی تجهیزات  آموزشی دبی‬‎

 

۹- نمایشگاه فناوری نوشیدنی دبی  (DUBAI DRINK EXPO )

یکی از پر طرفدار ترین نمایشگاه های دبی، نمایشگاه فناوری نوشیدنی می باشد. این نمایشگاه سالانه میزبان تعداد زیادی از شرکت های تولید کننده آب معدنی، نوشابه، نوشابه های انرژی زا و غیره می باشد. در چند سال اخیر شرکت های زیادی که تولید کننده نوشیدنی های ارگانیک و بومی بوده اند در این نمایشگاه حضور فعال داشته اند. این نمایشگاه نیز از بیست و هفتم فوریه تا اول مارچ ۲۰۱۸ معادل هشتم تا دهم اسفند ماه ۱۳۹۶ در دبی برگزار می گردد.

Image result for ‫نمایشگاه فناوری نوشیدنی دبی‬‎

۱۰- نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون دبی  ( DIFAC )

یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین نمایشگاه های این شهر، نمایشگاه دکوراسیون منزل و مبلمان در این شهر است. طراحان، معماران و تاجران زیادی از سراسر دنیا در تاریخ دوازدهم تا چهاردهم مارچ ۲۰۱۸ معادل بیست و یکم تا بیست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برای دیدن نمایشگاه دکوراسیون داخلی و مبلمان به این نمایشگاه آمده و ضمن آشنایی با جدیدترین تولیدات، با سبک های جدید در طراحی داخلی و برترین پروژه های دکوراسیون در جهان نیز آشنا می شوند. معماران معروف بسیاری از ایران در این تاریخ به دبی سفر می کنند تا با دیگر طراحان در این زمینه آشنا شوند.

Image result for ‫نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون دبی‬‎


/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی بهترین هتل های سنگاپور

افرادی که قصد سفر به سنگاپور را دارند، به اطلاعات کاملی از مکان های اقامتی سنگاپور مانند هتل ها، مسافرخانه ها، هاستل، اقامتگاه های کوچک و سوئیت های آپارتمانی این کشور نیاز دارند. در سنگاپور، هتل های بیشماری وجود دارند که دارای رتبه بندی متفاوتی هستند. هتل های لوکس و پنج ستاره این منطقه، قیمت های بالایی دارند؛ در مقابل، هتل های سه ستاره سنگاپور ارزان تر هستند.

بهترین هتل های شهر سنت پترزبورگ روسیه

شهر سنت پترزبورگ، امروزه یکی از مقاصد اصلی گردشگری جهان محسوب شده و تعداد زیادی گردشگر را هر ساله به مت خود جذب می کند. اقامت توریست ها در هتل های این شهر برای مردم شهر بسیار اهمیت دارد، زیرا موجب رونق شهر خواهد شد. هتل های سنت پترزبورگ، از بهترین هتل های اروپا به شمار می روند و …

اقامت در محبوب ترین هتل های میلان

هتل های زیادی در میلان وجود دارد که هریک خدمات و امکانات متفاوتی ارائه می دهند. در این جا سعی داریم چندتا از محبوب ترین هتل های میلان را برایتان معرفی کنیم تا راحت تر بتوانید هتل مود نظر خودرا بیابید.

آشنایی با بهترین هتل های پاتایا تایلند

در این بخش سعی داریم برایتان بهترین و معروف ترین هتل های پاتایا را معرفی کنیم. به علت توریستی بودن پاتایا هتل های زیادی با قیمت ها و خدمات متنوع در این شهر وجود دارد که تقریبا با هر بودجه ای می توانید از آن ها استفاده کنید.

بهترین هتل های بدروم ترکیه

هتل اصلی ترین و مهم ترین بخش یک سفر پس از انتخاب مقصد است. در این قست تلاش می کنیم شما را با بهترین هتل های بدروم آشنا کنیم. همانطور که می دانید اگر هتلی مناسب با انتظارات و نیازهایتان انتخاب نکنید، ممکن است سفرتان آن طور که می خواهید لذت بخش و مفرح نباشد.

بهترین هتل های شهر مسکو روسیه

مسکو، پر جمعیت ترین شهر روسیه، یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. افرادی که مسکو را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند، باید در یکی از هتل های این شهر اقامت کنند. اکثر گردشگران تمایل دارند در هتلی اتاق خود را رزرو کنند که به مراکز خرید شهر و آثار دیدنی آن نزدیک باشد.

معرفی دیدنی های مسکو ؛ روسیه

شهر مسکو در روسیه یکی از مقاصد گردشگری جهان است و هر ساله تعداد زیادی توریست و گردشگر از سراسر جهان برای دیدن جاذبه های گردشگری این شهر به این منطقه از روسیه سفر می کنند. مسکو، مکان های زیبا و دیدنی بسیاری دارد. در این مطلب قصد داریم مکان های دیدنی و گردشگری شهر مسکو را به شما معرفی نماییم.

گردشگری در سنت پطرزبورگ روسیه

سنت پترزبورگ، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیبا و فوق العاده ای دارد. تقریباً تمام توریست هایی که به این شهر سفر می کنند، از ۹۰ درصد اماکن دیدنی سنت پترزبورگ دیدن می کنند. در این شهر، ساختمان های تاریخی، بناهای قدیمی، موزه، پارک، شهربازی، مراکز خرید و بسیاری جاذبه دیگر وجود دارند.

دیدنی های شهر میلان ایتالیا

شهر میلان یکی از دو شهر بزرگ ایتالیاست که در شمال کشور ایتالیا و در میان دشت لومباردی قرار گرفته است. در شهر زیبای میلان در کنار جاذبه های تفریحی و وجود برج های مدرن معاصر، عمارت ها و بناهای تاریخی زیبایی وجود دارد.

اماکن گردشگری سنگاپور

سنگاپور یکی از دیدنی ترین کشورهای آسیایی است که مورد توجه گردشگران و جهانگردان زیادی واقع شده است. در کشور سنگاپور، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد. ساختمان های بلند، سواحل زیبا و آثار تاریخی بسیاری در سنگاپور وجود دارند که دیدن از آن ها خالی از لطف نمی باشد.

دیدنی های شهر پاتایا تایلند

پاتایا یکی از شهرهای آسیایی بسیار محبوب میان توریست ها است که می‌تواند هر سلیقه‌ ای را راضی کند. شما می توانید در این شهر زیبا سواحل جذاب استوایی و آب های نیلگون خلیج تایلند را در کنار تعداد زیادی از اماکن تفریحی و گردشگری، رستوران و کلاب تجربه کنید.

آشنایی با اماکن گردشگری بدروم

اگر قرار است به بدروم سفر کنید، لازم است بدانید چه جاذبه هایی را قرار است ببینید و قرار است بر اساس چه برنامه ای سفر کنید. برای اینکه بیشترین استفاده را از زمان سفر خود داشته باشید، در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی اماکن گردشگری بدروم بپردازیم.

میلان ؛ سفری رویایی به ایتالیا

میلان یکی از شهرهای معروف و مهم کشور ایتالیا است که مهد مد، فشن و طراحی لباس، کیف و کفش و زیورآلات محسوب می شود. ساعت این شهر دو و نیم ساعت از تهران عقب تر است و زبان رسمی مردم آن ایتالیایی است.

گشت و گذار در مسکو ، روسیه

مسکو یکی از شهرهای اروپایی و پایتخت کشور روسیه می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی مسکو، این شهر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان محسوب می شود. مسکو در بخش غربی روسیه قرار دارد؛ این شهر مرکز فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و تجاری روسیه به شمار می رود.

سفری خاطره انگیز به سنگاپور

امروزه این کشور آسیایی، یکی از مقاصد گردشگری در جهان به شمار می رود …

راهنمای سفر به پاتایا تایلند

درباره پاتایا و تاریخچه اش پاتایا سال ها قبل تر از این که به محلی برای گردش توریست ها، کلاب های شبانه و غذاخوری های شبانه روزی تبدیل شود، محلی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته مردم بانکوک بود. بعد از آن در هنگام جنگ ویتنام و آمریکا، پاتایا مقری نظامی برای پایگاه لجستیکی آمریکا شد و افراد زیادی برای کسب و کار وارد آن شدند

سواحل زیبای بدروم ترکیه

بدروم شهری ساحلی در قسمت جنوب غربی کشور ترکیه است که در نوار یا کرانه ساحلی دریای معروف و زیبای اژه قرار گرفته است. این شهر شگفت انگیز از مقاصد بسیار جذاب و پر طرفدار برای گردشگران و توریست هاست. اکثر بناهای این شهر معماری به سبک مصری دارند و از این رو سوژه بسیار خوبی برای عکاسی نیز هستند.

محبوب ترین رستوران های سنت پترزبورگ

اگر سنت پترزبورگ را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید، از لحاظ غذا و خوراکی هیچ نگرانی نخواهید داشت. در رستوران های سنت پترزبورگ، انواع غذاهای سنتی روسیه، اروپایی، بین المللی، خوراک های کبابی، بریان، استیک، فست فود، انواع دسر و … وجود دارند.

بهترین رستوران های شهر میلان

میلان شهری با باطن تاریخی و ظاهری امروزی و مدرن است. تعداد جوانان این شهر کم نیست و سالانه میلیون ها توریست به آن سفر می کنند. از این رو بعید نیست اگر تعداد زیادی از بهترین رستوران ها و کافه ها در میلان قرار گرفته باشد!

بهترین رستوران های مسکو

سکو یکی از شهرهای توریستی روسیه است که جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. بسیاری از مکان های دیدنی، آثار تاریخی و مراکز خرید در مسکو موجب جذب توریست به این شهر می شوند. افرادی که به مسکو سفر می کنند تمایل دارند علاوه بر دیدن از جاذبه های این شهر، در رستوران های آن نیز غذا میل کنند.

آشنایی با بهترین رستوران های سنگاپور

اگر کشور سنگاپور را برای گردشگری خود انتخاب کردید، برای غذا خوردن در رستوران های این کشور باید ابتدا با بهترین رستوران های آن آشنا شوید. غذاهای آسیای شرقی، تنوع، رنگ و طعم خاصی دارند و این عامل باعث شده است اکثر توریست ها داشته باشند برای غذا خوردن به رستوران های سنگاپور مراجعه کنند. در ادامه مطلب با بهترین رستوران های سنگاپور آشنا می شوید.

گشت و گذار در رستوران های پاتایا تایلند

اگر به پاتایا سفر کردید، علاوه بر تفریحات متنوع و هیجان انگیز، رستوران های زیادی نیز خواهید دید. رستوران های تایلندی به تعداد بسیار زیادی وجود دارد و در هر خیابانی که قدم بگذارید آن ها را در مقیاس کم و زیاد پیدا می کنید. اگر اهل امتحان کردن غذاهای جدید در سفرتان هستید می توانید از این رستوران ها استفاده کنید.

بهترین رستوران های بدروم ترکیه

سفر شما به بدروم قطعا سفری فوق العاده خواهد بود اگر رستوران های خوبی را برای صرف نهار و شام و حتی میان وعده هایتان انتخاب کنید. همانطور که می دانید در هر سفری، غذا یکی از بخش های مهم آن سفر است و از آن جا که رستوران های بسیار متنوعی در بدروم وجود دارد، اگر شناختی از معروف ترین و محبوب ترین رستوران های این شهر داشته باشید، قطعا سفر دلپذیر و خاطره انگیزی خواهید داشت.

راهنمای سفر به سنت پطرزبورگ روسیه

شهر سنت پترزبورگ روسیه، دومین شهر بزرگ این کشور محسوب می شود. سنت پترزبورگ یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری جهان می باشد. این شهر زیبا در قسمت شمال غربی روسیه قرار دارد و سومین شهر پر جمعیت در اروپا به شمار می رود؛ این شهر با خلیج فنلاند، دریای بالتیک و رود یووا هم مرز می باشد. پس از پاریس و لندن، توریست های سراسر جهان علاقه مند هستن به سنت پترزبورگ مسافرت کنند.

آشنایی با بهترین مراکز خرید شهر میلان

همان طور که می دانید میلان یکی از مراکز مد و فشن در دنیاست. پس بعید نیست اگر گران ترین و لوکس ترین پوشاک، کیف و کفش و زیورآلات را داخل فروشگاه های این شهر پیدا کنیم. در ادامه تلاش می کنیم چند عدد از مرغوب ترین و بهترین مراکز خرید میلان را برای شما معرفی کنیم.

معرفی مراکز خرید مسکو روسیه

یکی از لذت بخش ترین قسمت های سفر به مسکو، خرید کردن از مجموعه های تجاری این شهر است. فروشگاه های شیک و رنگارنگ، کالاهای خاص و منحصر به فرد که در این فروشگاه ها وجود دارند، چشم هر بیننده ای را به سمت خود خیره می کنند. در این مطلب قصد داریم برترین مراکز خرید در شهر مسکو را معرفی کنیم.

مراکز خرید سنت پترزبورگ

در میان جاذبه های متنوع شهر سنت پترزبورگ روسیه، نام مراکز خرید این شهر به وضوح نمایان است. مراکز خرید و مجتمع های تجاری این شهر، یکی از جاذبه های گردشگری شهر محسوب می شوند و از طرف دیگر در جذب توریست و رونق اقتصادی سنت پترزبورگ نیز نقش مهمی ایفا می کنند.

گشت و گذار در مراکز خرید سنگاپور

سنگاپور یکی از بهترین و متنوع ترین مراکز خرید را در آسیای شرقی دارد. در مراکز خرید سنگاپور، انواع برندهای معتبر و معروف جهان با قیمت های مختلف به مردم ارائه می شوند. اگر به یکی از مجموعه های تجاری سنگاپور مراجعه کنید، تقریباً تمام کالاهایی که مورد نیازتان است را می توانید خریداری کنید.

معرفی مراکز خرید پاتایا تایلند

یکی از تفریحات در سفر خرید کردن از فروشگاه های مختلف است. در مطلب زیر قصد داریم بهترین مراکز خرید پاتایا را برای شما معرفی کنیم تا در وقت و هزینه سفرتان صرفه جویی شود. پس همراه ما باشید!

معرفی مراکز خرید بدروم ترکیه

شهر بدروم علاوه بر یک شهر تفریحی و تاریخی، یک مرکز خرید در مقیاس بسیار بزرگ برای عاشقان خرید محسوب می شود. عمده ی درآمد این شهر به ویژه در سال های اخیر از صنعت توریسم است و مراکز خرید زیادی در آن توسط معماران و پیمانکاران بزرگ ساخته شده است.