معرفی برترین نمایشگاه های دبی

نمایشگاه های دبی

هر ساله نمایشگاه های زیادی در دبی برگزار می شود که تعداد زیادی از تاجران، بازرگانان، شرکت های کوچک و بزرگ و متخصصین امر برای شرکت در این نمایشگاه ها یا بازدید از آن ها به این شهر زیبا سفر می کنند. علاوه بر جشنواره خرید دبی که در سایت تقویم نمایشگاه های این کشور، یکی از محبوب ترین نمایشگاه های سالانه محسوب می شود، نمایشگاه های تخصصی زیادی در حوزه های مختلف و متنوع برای تجهیزات پزشکی، درمانی، اختراعات، خودرو، فولاد، نفت و گاز، پسماند، انرژی، سیاست و غیره نیز در این شهر برگزار می شود. تقریبا می توان گفت در طول سال هیچ روزی سالن های نمایشگاه بین المللی دبی خالی نبوده و بلافاصله پس از پایان یک نمایشگاه، نمایشگاه دیگری افتتاح می شود.

در ادامه به معرفی تعدادی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه های دبی می پردازیم.

۱- نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، ارتباطات و ماهواره دبی  (CABSAT )

این نمایشگاه هر ساله از تاریخ چهاردهم تا شانزدهم ژانویه ۲۰۱۸ معادل بیست و چهارم تا بیست و ششم دیماه ۱۳۹۶ برگزار شده و به معرفی و بررسی انواع سیستم های دیجیتال، تکنولوژی های روز ماهواره ای، اختراعات ارتباط و غیره می پردازد. مهندسین و شرکت های مخابراتی از سراسر جهان در این نمایشگاه بزرگ شرکت می کنند.

Image result for ‫نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، ارتباطات و ماهواره دبی‬‎

۲- نمایشگاه  تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی  ( SGI )

چهاردهم تا شانزدهم ژانویه ۲۰۱۸ معادل بیست و چهارم تا بیست و ششم دیماه ۱۳۹۶ این نمایشگاه در دبی برگزار خواهد شد. تصویر سازی دیجیتال در سال های اخیر به عنوان یکی از صنایع سود آور شناخته شده است و کاربرد آن در تبلیغات به حدی گسترده و وسیع شناخته می شود که نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی  ( SGI )یکی از شلوغ ترین نمایشگاه های این شهر در سال هست.

Image result for ‫نمایشگاه  تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی‬‎

۳- نمایشگاه ایمنی و سیستم امنیتی دبی  ( Intersec )

بیست و یکم تا بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۸ معادل اول تا سوم بهمن ماه ۱۳۹۶ نمایشگاه ایمنی و سیستم های امنیتی با حضور برترین شرکت های حوزه امنیت در جهان در شهر دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه میزبان شرکت های معروف خدمات دوربین های مداربسته، سنسورهای دزدگی، تی وی وال و غیره از کشورهایی همچون آلمان، کره جنوبی، آمریکا، اسپانیا، اتریش و غیره خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه ایمنی و سیستم امنیتی دبی‬‎

۴- نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی  ( AIME )

این نمایشگاه بیست و سوم تا بیست و چهارم ژانویه ۲۰۱۸ در دبی برگزار می شود. که معادل شمسی آن سوم تا چهارم بهمن ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی‬‎

در این نمایشگاه جدید ترین تجهیزات ساخت فضای داخلی هواپیما های مسافربری یک و دو طبقه، هواپیماهای تشریفات همچون ریاست های جمهوری و سفیران و دیپلمات ها و غیره به نمایش گذاشته خواهد شد. بازدید از این نمایشگاه حتی برای غیر متخصصین همراه با شگفتی های زیادی خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی‬‎

۵- نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی   ( ARAB HEALTH )

ایننمایشگاه از بیست و نهم ژانویه تا اول فوریه ۲۰۱۸ معادل نهم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۶ در این شهر به منظور گردهم آیی شرکت های بزرگ تولید کننده تجهیزات پزشکی برگزار می شود. از سوی پزشکان و شرکت های وارد کننده تجهیزات پزشکی در ایران استقبال بسیار زیادی از این نمایشگاه می شود. همچنین قراردادهای همکاری زیادی در این نمایشگاه نیز منعقد می شود.

Image result for ‫نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی‬‎

۶- نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی  (AEEDC )

ششم تا هشتم فوریه ۲۰۱۸ میلادی معادل هفدهم تا نوزدهم بهمن ۱۳۹۶ نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دندانپزشکی در دبی برگزار شده و پیرامون آخرین شیوه ها و تجهیزات روز در این زمینه بحث و گفتگو خواهد شد. دندانپزشکان بسیاری از سراسر دنیا در این کنفرانس حضور پیدا کرده و با تبادل نظر از به روز ترین کشفیات این رشته مطلع خواهند شد.

Image result for ‫نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی  (AEEDC )‬‎

۷- نمایشگاه گلفود دبی  ( GULFOOD )

هجدهم تا بیست و دوم فوریه ۲۰۱۸، معادل بیست و نهم بهمن تا سوم اسفند ماه ۱۳۹۶ نمایشگاه سالانه موادغذایی و خوراکی در این شهر برگزار می شود. دبی که خود یکی از قطب های تولید کننده و صادرکننده موادغذایی می باشد در این نمایشگاه میزبان تعداد زیادی از شرکت ها و کارخانجات سازنده معروف ترین شکلات ها، کنسرو، موادغذایی خشک، غذای کودک، حبوبات، سس و غیره می باشد.

Image result for ‫نمایشگاه گلفود دبی‬‎

۸- نمایشگاه و گردهمایی تجهیزات  آموزشی دبی  ( GESS )

بیست و هفتم فوریه تا اول مارچ ۲۰۱۸ میلادی که معادل هشتم تا دهم اسفند ماه ۱۳۹۶ می باشد، نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات آموزشی در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه به معرفی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه آموزش و پروش پرداخته و کشورهای پیشرفته در زمینه آموزش همچون آمریکا، آلمان، ژاپن ، سوئد، استرالیا و غیره در آن شرکت می کنند.

Image result for ‫نمایشگاه و گردهمایی تجهیزات  آموزشی دبی‬‎

 

۹- نمایشگاه فناوری نوشیدنی دبی  (DUBAI DRINK EXPO )

یکی از پر طرفدار ترین نمایشگاه های دبی، نمایشگاه فناوری نوشیدنی می باشد. این نمایشگاه سالانه میزبان تعداد زیادی از شرکت های تولید کننده آب معدنی، نوشابه، نوشابه های انرژی زا و غیره می باشد. در چند سال اخیر شرکت های زیادی که تولید کننده نوشیدنی های ارگانیک و بومی بوده اند در این نمایشگاه حضور فعال داشته اند. این نمایشگاه نیز از بیست و هفتم فوریه تا اول مارچ ۲۰۱۸ معادل هشتم تا دهم اسفند ماه ۱۳۹۶ در دبی برگزار می گردد.

Image result for ‫نمایشگاه فناوری نوشیدنی دبی‬‎

۱۰- نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون دبی  ( DIFAC )

یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین نمایشگاه های این شهر، نمایشگاه دکوراسیون منزل و مبلمان در این شهر است. طراحان، معماران و تاجران زیادی از سراسر دنیا در تاریخ دوازدهم تا چهاردهم مارچ ۲۰۱۸ معادل بیست و یکم تا بیست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برای دیدن نمایشگاه دکوراسیون داخلی و مبلمان به این نمایشگاه آمده و ضمن آشنایی با جدیدترین تولیدات، با سبک های جدید در طراحی داخلی و برترین پروژه های دکوراسیون در جهان نیز آشنا می شوند. معماران معروف بسیاری از ایران در این تاریخ به دبی سفر می کنند تا با دیگر طراحان در این زمینه آشنا شوند.

Image result for ‫نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون دبی‬‎


/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

طبق قوانین اسپانیا، اتباع خارجی می توانند با خرید ملک در اسپانیا، اقامت این کشور را به دست آورند. این قانون شامل اتباع سایر کشورهای اتحادیه اروپا نمی شود.

اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

قانون تاسیس شرکت در آلمان به اتباع خارجی این امکان را می دهد که در این کشور کسب و کار راه اندازی و برای مدیریت آن، اقامت آلمان دریافت نمایند. یکی از روش های مرسوم راه اندازی کسب کار در آلمان، ثبت شرکت می باشد.

آشنایی با ۸ مقصد زمستانی رومانتیک دنیا

ر این مقصد زمستانی ، تفرجگاه های رومانتیک ، تورها و مقاصد ، عشق شما را شعله ور خواهند کرد. با نزدیک شدن فصل زمستان ، بسیاری از زوج ها دوست دارند برای سفر های خود برنامه ریزی کنند.

دریاچه های پلیتیویس مقصد زمستانی بی نظیر در کرواسی

از مقاصد زمستانی در اروپا می توان از کشور کرواسی با مکان های دیدنی بی نظیری نام برد. چیزهایی که در شما باید درباره دریاچه های پلیتیویس در کرواسی بدانید.

کرابی ،‌ مقصد زمستانی در جنوب شرق آسیا

کرابی یک مقصد زمستانی عالی برای کسانی است که به دنبال استراحت در جنوب تایلند هستند. این استان که بین دو استان فانگ نگا و ترانگ قرار دارد ، مناظر خیره کننده ای هم در خشکی و هم در دریا دارد.

غار سنگ مرمر پاتاگونیا شیلی

خود را تصور کنید بر روی امواج ارام بزرگترین دریاچه یخی شیلی در مسیری به سمت یک غار سنگ مرمری از راه دور که در داخل یک گروه از جزایر سنگی قرار دارد. دماغه قایق شما مستقیما از دهانه غار جامد عبور می کند و

سفر به جزیره رویایی سیشل

وقتی رفتن سخت می شود، سختی می‌گذرد – و بسیاری از ما یک سفر، با رویای یک جزیره دور افتاده با ساحل ماسه‌ای خلوت، آب های روشن آبی و آرام را آرزو خواهیم کرد.

سفری هیجان انگیز به ماداگاسکار

آیا رویای یک تعطیلات گرمسیری و استراحت در یک جزیره‌ی دلپذیر، پیاده روی در جنگل‌های بارانی سرسبز، کوهنوردی از میان صخره‌های حیرت انگیز و اکتشاف حیات وحشی شگفت انگیز را در سر دارید؟

راهنمای سفر به ابوظبی

در مقایسه با دبی، ابوظبی ممکن است به نظر کمی خسته کننده باشد. پایتخت امارات متحده عربی مسیری طولانی برای رقابت با تهیج،

سفر به کن

در شهر کن رفت و آمد خورشید خیره کننده است. در ریورا فرانسه همه چیز سبک آرامش بخشی دارد. پیاده روی در تفرجگاه کرایزت، رفتن به ساحل …

۱۰ مورد از بهترین شهرهای توریستی برای تعطیلات زمستانی در اروپا

بی شک هر شهر اروپایی در طول ماه های تابستان پر از گردشگران می شود اما با این حال، این جمعیت ها قابل اجتناب هستند – اگر شما تمایل به در آغوش گرفتن هوای سرد دارید …

آشنایی با بهترین جزیره های جهان

سواحل پرتلاطم، امواج خروشان و جاده‌های بکر صحرایی همه از ویژگی‌های بهترین جزایر جهان هستند. به گفته کارشناسان و خوانندگان اخبار امریکایی، جزایر لیست شده

راهنمای سفر به آتن یونان

آتن شهر تاریخی است، هنگامی که بحث در مورد اهمیت تاریخی است کمتر شهری توان رقابت با آتن را دارد. در آتن آفتاب بر روی مقبره سنگ مرمر صاف از آکروپولیس برافراشته می‌شود

چرا به ماربیا سفر می‌کنیم ؟

ماربلا شهر و مقصد اقامتی واقع در امتداد ساحل جنوبی دل سول در اسپانیا است، ماربلا (تلفظ: mar-BAY-ya) از سمت عقب توسط کوه‌های سیرا بلانکا احاطه شده

۶ مقصد برتر برای یک سفر دو نفره

سفر دو نفره برنامه ریزی برای یک سفر دونفره‌ آرام و رها باشید و برای سفر دونفره‌ی بعدی آماده شوید. هیچ زمانی بهتر از حاضر شدن برای برنامه‌ریزی یک تعطیلات دو نفره وجود ندارد. از گشت زدن‌های جاده‌ای گرفته تا سفرهای لوکس به جاهای دور و هیجان انگیز، یک مقصد وجود دارد که باعث می‌شود […]

۶ مقصد زیبا برای تعطیلات پاییزی

برگ‌های پاییزی رنگارنگ جاذبه‌ی بصری بیشتری به این مکان‌های افسانه‌ای اضافه می‌کنند. طبق یک نظرسنجی AAA 2017، بیش از یک چهارم از آمریکایی‌هایی که در تعطیلات بین روز کارگر و روز شکرگزاری سفر می‌کنند

چرا به لندن سفر کنیم؟

جمله‌ی معروف ساموئل جانسون، نویسنده انگلیسی: “در میان روشنفکران هیچ مردی را نمی‌بینید که مایل باشد لندن را ترک کند. زمانی که یک مرد از لندن خسته شده، از زندگی خسته شده است؛

گشت و گذار در مراکز خرید بانکوک

بعد از گشت و گذار در میان ساختمان های تاریخی بانکوک و بازدید از جاذبه های گردشگری، وقت ان است که زمانی را هم به گشتن و دیدن فروشگاه ها و مرکز های خرید بزرگ بانکوک اختصاص دهید.

اخذ ویزا تحصیلی و اقامت کانادا

با توجه به سطح علمی و کیفیت آموزش در کشور کانادا، سالانه تعداد بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های این کشور دارند.سالیانه ۱۳۰٫۰۰۰ نفر برای ثبت نام و تحصیل

موقعیت جغرافیا و اقتصاد وین اتریش

از لحاظ جغرافیایی وین پایتخت قاره است و این قطعا مزایای آن را دارد. وین به راحتی به ایتالیا، اسلوونی، مجارستان و آلمان با ماشین یا قطار قابل دسترسی هستند.

۱۰ نکته: وین با بهترین کفیت برای زندگی

در یک مطالعه با بررسی شرایط اجتماعی و اقتصادی شهرهای دنیا، وین از لحاظ کیفیت زندگی در رتبه اول قرار گرفته است. از مسکن ارزان قیمت و سیستم آموزشی عالی گرفته تا فرهنگ غنی و طبیعت بکر و زیبا

چرا باید به بالی سفر کنیم ؟

آبهای فیروزه ایی که بی امان بر ماشه های شنی فرو می ریزند خط ساحلی یکسره ای که تا پاگودها(ساختمان های سبک چینی) کشیده می شوند، باور کنید یا نه، باور کنید یا سفر بالی یکی از بهترین تجربه ها خواهد بود.

مکان برای داشتن آرامش و خلوت کردن در سراسر دنیا

چشم های خود را ببندید و آماده باشید تا با بهترین مکان های آرامش بخش آشنا شوید و در نزدیکترین تعطیلات به آنها سفر کنید. در حین کار کردن و گذراندن روزهای تکراری و بدون تعطیلات

بهترین زمان برای سفر به مالدیو

کشور مالدیو تقریبا در تمام طول سال گرم و آفتابیست و آب و هوای گرم مطبوع و مرطوبی دارد اما در برخی از آن گرم و خشک و در بعضی بارانی است. ناگفته نماند که در تمام این فصول و شرایط آب و هوایی، این کشور و جزایر آن، زیبایی های منحصر به فردی دارد.

لذت یک غذای خوشمزه در رستوران های پاریس

مثل تمام شهرهای بین امللی جهان، پاریس هم رستوران های زیادی دارد که در آنها از غذاهای آسیایی تا شرق آمریکا سرو می شود. فرانسوی ها هم سبک پخت و پز خاص خود را دارند که به (très bien) معروف است.

صرفه جویی در هزینه های سفر به پاریس

با توجه به هزینه های بالا برای سفر به اروپا، همه ما و گردشگران، بیشتر به دنبال کاهش هزینه و صرفه جویی در مخارج روزمره در مسافرت های خود هستیم.

سفر رویایی به آب های فیروزه ای مالدیو

قطعا عکس های زیبایی از آبهای فیروزه ایی با سواحل شنی بسیار زیبایی دیده اید، که احتمالا متعلق به مالدیو بوده اند. اتاق های رویایی در ساحل با استخرهای خصوسی، اتاق های چوبی و ویلاهای خصوصی که

آشنایی با دیدنی های پراگ – پارت دوم

از دیگر مکان های دیدنی پراگ کلیسای سنت ویتوس که در قرن دهم و به سبک گوتیک ساخته شد و آرامگاه بسیاری از بزرگان این کشور است …

رزرواسیون هتل از سایت expedia

یکی از بهترین و قوی ترین وبسایت های جهانی رزرواسیون بلیط ، هتل ، و کشتی های تفریحی، سایت Expedia.com است. در اکثر موارد، سایت Expedia امکانات بهتری نسبت به مجموعه های مشابه ارائه میدهد.

سفر به پراگ و جاذبه های گردشگری آن

پراگ از لحاظ زیبایی، ساختار شهری و معماری و بناهای تاریخی جزو شهرهای غنی اروپاست. در سفر به پراگ ، چیز های زیادی رو حتما باید ببینید، قلعه پراگ ، پل چارلز ، ساعت نجومی و میدان قدیمی و ….

آشنایی با ۵ ساحل برتر آسیا

با پرواز از سنگاپور تا پوکت، تلاش میکنیم که چند تا از بهترین سواحل رو برای گذراندن تعطیلات شما به آرامش و جنب و جوش وبازی و تنهایی و حتی داشتن خلوتی آرام، معرفی کنیم.

کلیسای Metekhi و قلعه Narikala شهر تفلیس

اول و مهمتر از همه زیبایی و شکوه کلیسای Metekhi که در کنار رودخانه Mtkvari واقع شده است با آن مجسمه از عظیم و با شکوه از پادشاه Vakhtang Gorgasali که در روبروی آن قرار گرفته، شما را حیرت زده خواهد کرد.