معرفی برترین نمایشگاه های دبی

نمایشگاه های دبی

هر ساله نمایشگاه های زیادی در دبی برگزار می شود که تعداد زیادی از تاجران، بازرگانان، شرکت های کوچک و بزرگ و متخصصین امر برای شرکت در این نمایشگاه ها یا بازدید از آن ها به این شهر زیبا سفر می کنند. علاوه بر جشنواره خرید دبی که در سایت تقویم نمایشگاه های این کشور، یکی از محبوب ترین نمایشگاه های سالانه محسوب می شود، نمایشگاه های تخصصی زیادی در حوزه های مختلف و متنوع برای تجهیزات پزشکی، درمانی، اختراعات، خودرو، فولاد، نفت و گاز، پسماند، انرژی، سیاست و غیره نیز در این شهر برگزار می شود. تقریبا می توان گفت در طول سال هیچ روزی سالن های نمایشگاه بین المللی دبی خالی نبوده و بلافاصله پس از پایان یک نمایشگاه، نمایشگاه دیگری افتتاح می شود.

در ادامه به معرفی تعدادی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه های دبی می پردازیم.

۱- نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، ارتباطات و ماهواره دبی  (CABSAT )

این نمایشگاه هر ساله از تاریخ چهاردهم تا شانزدهم ژانویه ۲۰۱۸ معادل بیست و چهارم تا بیست و ششم دیماه ۱۳۹۶ برگزار شده و به معرفی و بررسی انواع سیستم های دیجیتال، تکنولوژی های روز ماهواره ای، اختراعات ارتباط و غیره می پردازد. مهندسین و شرکت های مخابراتی از سراسر جهان در این نمایشگاه بزرگ شرکت می کنند.

Image result for ‫نمایشگاه رسانه های دیجیتال ، ارتباطات و ماهواره دبی‬‎

۲- نمایشگاه  تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی  ( SGI )

چهاردهم تا شانزدهم ژانویه ۲۰۱۸ معادل بیست و چهارم تا بیست و ششم دیماه ۱۳۹۶ این نمایشگاه در دبی برگزار خواهد شد. تصویر سازی دیجیتال در سال های اخیر به عنوان یکی از صنایع سود آور شناخته شده است و کاربرد آن در تبلیغات به حدی گسترده و وسیع شناخته می شود که نمایشگاه تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی  ( SGI )یکی از شلوغ ترین نمایشگاه های این شهر در سال هست.

Image result for ‫نمایشگاه  تابلوهای تبلیغاتی و تصویر سازی دیجیتال دبی‬‎

۳- نمایشگاه ایمنی و سیستم امنیتی دبی  ( Intersec )

بیست و یکم تا بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۸ معادل اول تا سوم بهمن ماه ۱۳۹۶ نمایشگاه ایمنی و سیستم های امنیتی با حضور برترین شرکت های حوزه امنیت در جهان در شهر دبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه میزبان شرکت های معروف خدمات دوربین های مداربسته، سنسورهای دزدگی، تی وی وال و غیره از کشورهایی همچون آلمان، کره جنوبی، آمریکا، اسپانیا، اتریش و غیره خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه ایمنی و سیستم امنیتی دبی‬‎

۴- نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی  ( AIME )

این نمایشگاه بیست و سوم تا بیست و چهارم ژانویه ۲۰۱۸ در دبی برگزار می شود. که معادل شمسی آن سوم تا چهارم بهمن ماه ۱۳۹۶ خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی‬‎

در این نمایشگاه جدید ترین تجهیزات ساخت فضای داخلی هواپیما های مسافربری یک و دو طبقه، هواپیماهای تشریفات همچون ریاست های جمهوری و سفیران و دیپلمات ها و غیره به نمایش گذاشته خواهد شد. بازدید از این نمایشگاه حتی برای غیر متخصصین همراه با شگفتی های زیادی خواهد بود.

Image result for ‫نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی‬‎

۵- نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی   ( ARAB HEALTH )

ایننمایشگاه از بیست و نهم ژانویه تا اول فوریه ۲۰۱۸ معادل نهم تا دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۶ در این شهر به منظور گردهم آیی شرکت های بزرگ تولید کننده تجهیزات پزشکی برگزار می شود. از سوی پزشکان و شرکت های وارد کننده تجهیزات پزشکی در ایران استقبال بسیار زیادی از این نمایشگاه می شود. همچنین قراردادهای همکاری زیادی در این نمایشگاه نیز منعقد می شود.

Image result for ‫نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی‬‎

۶- نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی  (AEEDC )

ششم تا هشتم فوریه ۲۰۱۸ میلادی معادل هفدهم تا نوزدهم بهمن ۱۳۹۶ نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دندانپزشکی در دبی برگزار شده و پیرامون آخرین شیوه ها و تجهیزات روز در این زمینه بحث و گفتگو خواهد شد. دندانپزشکان بسیاری از سراسر دنیا در این کنفرانس حضور پیدا کرده و با تبادل نظر از به روز ترین کشفیات این رشته مطلع خواهند شد.

Image result for ‫نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی  (AEEDC )‬‎

۷- نمایشگاه گلفود دبی  ( GULFOOD )

هجدهم تا بیست و دوم فوریه ۲۰۱۸، معادل بیست و نهم بهمن تا سوم اسفند ماه ۱۳۹۶ نمایشگاه سالانه موادغذایی و خوراکی در این شهر برگزار می شود. دبی که خود یکی از قطب های تولید کننده و صادرکننده موادغذایی می باشد در این نمایشگاه میزبان تعداد زیادی از شرکت ها و کارخانجات سازنده معروف ترین شکلات ها، کنسرو، موادغذایی خشک، غذای کودک، حبوبات، سس و غیره می باشد.

Image result for ‫نمایشگاه گلفود دبی‬‎

۸- نمایشگاه و گردهمایی تجهیزات  آموزشی دبی  ( GESS )

بیست و هفتم فوریه تا اول مارچ ۲۰۱۸ میلادی که معادل هشتم تا دهم اسفند ماه ۱۳۹۶ می باشد، نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات آموزشی در دبی برگزار می شود. این نمایشگاه به معرفی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه آموزش و پروش پرداخته و کشورهای پیشرفته در زمینه آموزش همچون آمریکا، آلمان، ژاپن ، سوئد، استرالیا و غیره در آن شرکت می کنند.

Image result for ‫نمایشگاه و گردهمایی تجهیزات  آموزشی دبی‬‎

 

۹- نمایشگاه فناوری نوشیدنی دبی  (DUBAI DRINK EXPO )

یکی از پر طرفدار ترین نمایشگاه های دبی، نمایشگاه فناوری نوشیدنی می باشد. این نمایشگاه سالانه میزبان تعداد زیادی از شرکت های تولید کننده آب معدنی، نوشابه، نوشابه های انرژی زا و غیره می باشد. در چند سال اخیر شرکت های زیادی که تولید کننده نوشیدنی های ارگانیک و بومی بوده اند در این نمایشگاه حضور فعال داشته اند. این نمایشگاه نیز از بیست و هفتم فوریه تا اول مارچ ۲۰۱۸ معادل هشتم تا دهم اسفند ماه ۱۳۹۶ در دبی برگزار می گردد.

Image result for ‫نمایشگاه فناوری نوشیدنی دبی‬‎

۱۰- نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون دبی  ( DIFAC )

یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین نمایشگاه های این شهر، نمایشگاه دکوراسیون منزل و مبلمان در این شهر است. طراحان، معماران و تاجران زیادی از سراسر دنیا در تاریخ دوازدهم تا چهاردهم مارچ ۲۰۱۸ معادل بیست و یکم تا بیست و سوم اسفند ۱۳۹۶ برای دیدن نمایشگاه دکوراسیون داخلی و مبلمان به این نمایشگاه آمده و ضمن آشنایی با جدیدترین تولیدات، با سبک های جدید در طراحی داخلی و برترین پروژه های دکوراسیون در جهان نیز آشنا می شوند. معماران معروف بسیاری از ایران در این تاریخ به دبی سفر می کنند تا با دیگر طراحان در این زمینه آشنا شوند.

Image result for ‫نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون دبی‬‎


/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هتل Marriott و معرفی این هتل زنجیره ایی

شرکت بین المللی ماریوت یک شرکت مهمان پذیر چند ملیتی آمریکایی است که مجموعه های گسترده ای از هتل ها و امکانات مربوط به اقامت را مدیریت می کند. همچنین این شرکت فعالیت های دیگری در زمینه پارک سازی مجتمع های اقامتی و غیره هم داشته است.

گردش در روسیه

  سفر به سنت پترزبورگ جذابیت خاصی به همراه دارد در ادامه شما با مناطق گردشگری و جزئیات آنها آشنا می شوید. قیمت های ارائه شده،قابل رزرو بوده و مجموعه ی GoBooking این خدمات را به گردشگران عزیز ارائه میدهد   تور ساحلی: تور دو روزه بدون ویزا در سنت پترزبورگ قیمت این تور برای […]

بارسلون و قیمت تور های این بندر زیبا

اکثر گردشگرانی که به اروپا سفر کرده اند،بدون شک بارسلون را یکی از خاطره انگیز ترین مقاصد خود میدانند. حتی پیاده روی در این بندر زیبا، به تنهایی می تواند یک تجربه ی عالی باشد.

مادرید و گشت و گذار شهری

در این مطلب،با شهر مادرید و قیمت تور های شهری مادرید، و خلاصه ایی از آنها آشنا می شوید قیمت تور ها و جزئیات آنها کاملا به روز و مربوط به سال ۲۰۱۸ می باشد.

آشنایی با فلورانس و تورهای شهری

با این مطلب در شهر گشت و گذار خواهید داشت و پل های باستانی را خواهید دید. در رستوران های محلی نهار خواهید خورد و به طور کامل از فلورانس یا “جواهر رنسانس” دیدن خواهید کرد.

گردش در برلین

تور گشت در برلین ۱-گشت و گذار در شهر برلین با اتوبوس دو طبقه هزینه این تور برای هر بزرگسال ۲۶ دلار است. تمام بزرگراه های برلین را با سفر در یک اتوبوس دو طبقه قرمز کشف می کنید و دید ۳۶۰ درجه نسبت به اطراف خواهید داشت. از سواری لذت خواهید برد و از […]

آشنایی با سرگرمی های مسکو

با استفاده از این تور در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و در یک روز اندازه ی ۳ تا ۵ روز از مسکو دیدن خواهید کرد. دسترسی به بیش از ۴۰ جاذبه در مسکو خواهید داشت و از مناظر مختلف شهر با وسیله های نقلیه گوناگون از جمله اتوبوس دوگانه و کروز رودخانه استفاده خواهید کرد.

گشت و گذار در آمستردام

بروگ، یک شهر قدیمی قرون وسطایی است که زیبایی اش حفظ شده است، در مرز بلژیک قرار گرفته است و این تور با داشتن یک راهنمای پیشرفته داستان هایی در مورد این شهر را برایتان بازگو می کند.

سرگرمی های ونیز ایتالیا

ر این تور کشتی یا قایق کروز در آبهای ونیزی حرکت می کند تا ۳ جزیره معروف را ببینید، هر کدام از این جزیره ها محیطی منحصر به فرد و سنت های خاص خود را دارد…

راهنمای سفر به بوداپست مجارستان

بوداپست، پایتخت مجارستان، یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری اروپای مرکزی می باشد که به آن لقب “پاریس اروپای مرکزی” را داده اند و بی شک این لقب بدون کوچکترین مبالغه ای، برازنده ی این شهر زیبا و شگفت انگیز می باشد.

گشت و گذار در مراکز خرید بارسلونا

اگر به بارسلونا سفر کرده اید و قصد خرید از مراکز خرید موجود دراین شهر را دارید، در جریان باشید که با گران ترین و لوکس ترین فروشگاه های دنیا مواجه خواهید شد. مراکز خرید موجود در این شهر، بسیار لوکس و مجلل هستند و عرضه کننده ی بهترین برندهای دنیا می باشند. طبیعی است که این برندها، با قیمت های بسیار زیادی به فروش می رسند و از کیفیت و زیبایی بسیاری بهره می برند.

آشنایی با اماکن گردشگری آمستردام هلند

اماکن گردشگری آمستردام آمستردام شهری با دیدنی های بسیار است که اگر زمان سفرتان کوتاه باشد ممکن است تعداد زیادی از آن ها را از دست بدهید. در ادامه تلاش می کنیم چندتا از معروف ترین اماکن گردشگری آمستردام که حتما باید ببینید را برایتان معرفی کنیم! پس با ما همراه باشید! موزه رایکس یا […]

معرفی بهترین هتل های سنگاپور

افرادی که قصد سفر به سنگاپور را دارند، به اطلاعات کاملی از مکان های اقامتی سنگاپور مانند هتل ها، مسافرخانه ها، هاستل، اقامتگاه های کوچک و سوئیت های آپارتمانی این کشور نیاز دارند. در سنگاپور، هتل های بیشماری وجود دارند که دارای رتبه بندی متفاوتی هستند. هتل های لوکس و پنج ستاره این منطقه، قیمت های بالایی دارند؛ در مقابل، هتل های سه ستاره سنگاپور ارزان تر هستند.

بهترین هتل های شهر سنت پترزبورگ روسیه

شهر سنت پترزبورگ، امروزه یکی از مقاصد اصلی گردشگری جهان محسوب شده و تعداد زیادی گردشگر را هر ساله به مت خود جذب می کند. اقامت توریست ها در هتل های این شهر برای مردم شهر بسیار اهمیت دارد، زیرا موجب رونق شهر خواهد شد. هتل های سنت پترزبورگ، از بهترین هتل های اروپا به شمار می روند و …

اقامت در محبوب ترین هتل های میلان

هتل های زیادی در میلان وجود دارد که هریک خدمات و امکانات متفاوتی ارائه می دهند. در این جا سعی داریم چندتا از محبوب ترین هتل های میلان را برایتان معرفی کنیم تا راحت تر بتوانید هتل مود نظر خودرا بیابید.

آشنایی با بهترین هتل های پاتایا تایلند

در این بخش سعی داریم برایتان بهترین و معروف ترین هتل های پاتایا را معرفی کنیم. به علت توریستی بودن پاتایا هتل های زیادی با قیمت ها و خدمات متنوع در این شهر وجود دارد که تقریبا با هر بودجه ای می توانید از آن ها استفاده کنید.

بهترین هتل های بدروم ترکیه

هتل اصلی ترین و مهم ترین بخش یک سفر پس از انتخاب مقصد است. در این قست تلاش می کنیم شما را با بهترین هتل های بدروم آشنا کنیم. همانطور که می دانید اگر هتلی مناسب با انتظارات و نیازهایتان انتخاب نکنید، ممکن است سفرتان آن طور که می خواهید لذت بخش و مفرح نباشد.

بهترین هتل های شهر مسکو روسیه

مسکو، پر جمعیت ترین شهر روسیه، یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. افرادی که مسکو را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند، باید در یکی از هتل های این شهر اقامت کنند. اکثر گردشگران تمایل دارند در هتلی اتاق خود را رزرو کنند که به مراکز خرید شهر و آثار دیدنی آن نزدیک باشد.

معرفی دیدنی های مسکو ؛ روسیه

شهر مسکو در روسیه یکی از مقاصد گردشگری جهان است و هر ساله تعداد زیادی توریست و گردشگر از سراسر جهان برای دیدن جاذبه های گردشگری این شهر به این منطقه از روسیه سفر می کنند. مسکو، مکان های زیبا و دیدنی بسیاری دارد. در این مطلب قصد داریم مکان های دیدنی و گردشگری شهر مسکو را به شما معرفی نماییم.

گردشگری در سنت پطرزبورگ روسیه

سنت پترزبورگ، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیبا و فوق العاده ای دارد. تقریباً تمام توریست هایی که به این شهر سفر می کنند، از ۹۰ درصد اماکن دیدنی سنت پترزبورگ دیدن می کنند. در این شهر، ساختمان های تاریخی، بناهای قدیمی، موزه، پارک، شهربازی، مراکز خرید و بسیاری جاذبه دیگر وجود دارند.

دیدنی های شهر میلان ایتالیا

شهر میلان یکی از دو شهر بزرگ ایتالیاست که در شمال کشور ایتالیا و در میان دشت لومباردی قرار گرفته است. در شهر زیبای میلان در کنار جاذبه های تفریحی و وجود برج های مدرن معاصر، عمارت ها و بناهای تاریخی زیبایی وجود دارد.

اماکن گردشگری سنگاپور

سنگاپور یکی از دیدنی ترین کشورهای آسیایی است که مورد توجه گردشگران و جهانگردان زیادی واقع شده است. در کشور سنگاپور، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد. ساختمان های بلند، سواحل زیبا و آثار تاریخی بسیاری در سنگاپور وجود دارند که دیدن از آن ها خالی از لطف نمی باشد.

دیدنی های شهر پاتایا تایلند

پاتایا یکی از شهرهای آسیایی بسیار محبوب میان توریست ها است که می‌تواند هر سلیقه‌ ای را راضی کند. شما می توانید در این شهر زیبا سواحل جذاب استوایی و آب های نیلگون خلیج تایلند را در کنار تعداد زیادی از اماکن تفریحی و گردشگری، رستوران و کلاب تجربه کنید.

آشنایی با اماکن گردشگری بدروم

اگر قرار است به بدروم سفر کنید، لازم است بدانید چه جاذبه هایی را قرار است ببینید و قرار است بر اساس چه برنامه ای سفر کنید. برای اینکه بیشترین استفاده را از زمان سفر خود داشته باشید، در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی اماکن گردشگری بدروم بپردازیم.

میلان ؛ سفری رویایی به ایتالیا

میلان یکی از شهرهای معروف و مهم کشور ایتالیا است که مهد مد، فشن و طراحی لباس، کیف و کفش و زیورآلات محسوب می شود. ساعت این شهر دو و نیم ساعت از تهران عقب تر است و زبان رسمی مردم آن ایتالیایی است.

گشت و گذار در مسکو ، روسیه

مسکو یکی از شهرهای اروپایی و پایتخت کشور روسیه می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی مسکو، این شهر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان محسوب می شود. مسکو در بخش غربی روسیه قرار دارد؛ این شهر مرکز فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و تجاری روسیه به شمار می رود.

سفری خاطره انگیز به سنگاپور

امروزه این کشور آسیایی، یکی از مقاصد گردشگری در جهان به شمار می رود …

راهنمای سفر به پاتایا تایلند

درباره پاتایا و تاریخچه اش پاتایا سال ها قبل تر از این که به محلی برای گردش توریست ها، کلاب های شبانه و غذاخوری های شبانه روزی تبدیل شود، محلی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته مردم بانکوک بود. بعد از آن در هنگام جنگ ویتنام و آمریکا، پاتایا مقری نظامی برای پایگاه لجستیکی آمریکا شد و افراد زیادی برای کسب و کار وارد آن شدند

سواحل زیبای بدروم ترکیه

بدروم شهری ساحلی در قسمت جنوب غربی کشور ترکیه است که در نوار یا کرانه ساحلی دریای معروف و زیبای اژه قرار گرفته است. این شهر شگفت انگیز از مقاصد بسیار جذاب و پر طرفدار برای گردشگران و توریست هاست. اکثر بناهای این شهر معماری به سبک مصری دارند و از این رو سوژه بسیار خوبی برای عکاسی نیز هستند.

محبوب ترین رستوران های سنت پترزبورگ

اگر سنت پترزبورگ را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید، از لحاظ غذا و خوراکی هیچ نگرانی نخواهید داشت. در رستوران های سنت پترزبورگ، انواع غذاهای سنتی روسیه، اروپایی، بین المللی، خوراک های کبابی، بریان، استیک، فست فود، انواع دسر و … وجود دارند.