معرفی نمایشگاه های استانبول

نمایشگاه های استانبول

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\37.jpg

نمایشگاه هایی که در شهر استانبول ترکیه برگزار می شوند شامل موضوعات مختلف تجارت و بازرگانی، آموزشی، تفریحی، صنایع و … هستند. صنایعی مانند صنایع غذایی، نفت و پتروشیمی، پوشاک، صنایع چوب و دکوراسیون، صنعت ساختمان، مواد شیمیایی و معدنی و صدها عنوان دیگر، از جمله محورهای نمایشگاهی در این شهر می باشند.

هر ساله تعداد زیادی نمایشگاه محلی و بین المللی در استانبول برگزار می شوند. بیش از نیمی از این نمایشگاه های استانبول، مهم و بین المللی هستند و صنایع و محصولات بسیار ارزشمند در آن ها به نمایش در می آیند. برگزاری نمایشگاه در این شهر، به واسطه موقعیت جغرافیایی آن موجب رونق اقتصاد کشورها می شود. همچنین تعداد زیادی گردشگر و بازرگان در زمان برگزاری نمایشگاه ها به این شهر سفر می کنند و از نمایشگاه ها بازدید به عمل می آورند. مهمترین نمایشگاه هایی که در استانبول برگزار می شوند بر حسب طبقه بندی موضوعی به صورت زیر هستند:

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه لوازم خانگی

نمایشگاه تجهیزات ایمنی

نمایشگاه کیف و کفش

نمایشگاه غذاهای دریایی

نمایشگاه کاشی و سرامیک

نمایشگاه نخ و الیاف

نمایشگاه کودک، مادر و نوزاد

نمایشگاه مبلمان

نمایشگاه بین المللی کتاب

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\38.jpg

یکی از متفاوت ترین نمایشگاه های شهر استانبول، “مرکز نمایشگاهی CNR ” استانبول نام دارد. در واقع این مرکز نمایشگاهی، یک فضای بسیار وسیع است که تعداد زیادی غرفه نمایشگاهی بین المللی را به خود اختصاص داده است. افرادی که قصد شرکت در نمایشگاه های سالانه را دارند می توانند در مرکز نمایشگاهی CNR استانبول غرفه رزرو کرده و محصولات و خدمات خود را در آنجا به نمایش بگذارند. این مرکز دارای امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته بوده و تمام امکانات رفاهی و کاری را برای افراد بازدید کننده و غرفه داران فرآهم نموده است. تقویم برگزاری نمایشگاه های استانبول در سال ۲۰۱۸ در جدول زیر نشان داده شده اند.

تقویم برگزاری نمایشگاهی ترکیه در سال ۲۰۱۸

عنوان نمایشگاه

محل برگزاری

تاریخ برگزاری

نمایشگاه کودک، نوزاد و مادر

استانبول

۱۰ الی ۱۳ ژانویه ۲۰۱۸

نمایشگاه مبلمان

استانبول

۲۳ تا ۲۸ ژانویه ۲۰۱۸

نمایشگاه توریسم و جهانگردی

استانبول

۲۵ تا ۲۸ ژانویه ۲۰۱۸

نمایشگاه تجهیزات دریایی و قایق های تفریحی

استانبول

۱۰ تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۸

نمایشگاه سیستم های بازیافت، جمع آوری و مدیریت زباله های شهری

استانبول

۱۵ تا ۱۷ فوریه ۲۰۱۸

نمایشگاه بین المللی درب های ساختمانی

استانبول

۱۵ تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۸

نمایشگاه کاشی و سرامیک

استانبول

۲۷ فوریه تا ۲ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه راه آهن و حمل و نقل

استانبول

۱ تا ۲ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه تأسیسات آب و فاضلاب

استانبول

۱ تا ۳ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه صنعت شیشه و ماشین آلات مربوطه

استانبول

۷ تا ۱۰ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه درب و پنجره

استانبول

۷ تا ۱۰ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه صنعت فلزکاری

استانبول

۱۵ تا ۱۸ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی

استانبول

۱۵ تا ۱۸ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

استانبول

۲۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه لوازم آرایشی، بهداشتی و خدمات زیبایی

استانبول

۲۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه رنگ و پوشش

استانبول

۲۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه لوازم خانگی

استانبول

۲۹ مارس تا ۱ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه تجهیزات انرژی خورشیدی

استانبول

۵ تا ۷ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه محصولات زیبایی

استانبول

۱۲ تا ۱۴ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه منسوجات خانگی

استانبول

۲۴ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه مواد اولیه غذایی

استانبول

۲ تا ۴ ماه می ۲۰۱۴

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

استانبول

۸ تا ۱۲ ماه می ۲۰۱۴

نمایشگاه صنایع غذایی

استانبول

۵ تا ۸ سپتامبر ۲۰۱۸

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\39.jpg

اگر تمایل دارید به استانبول سفر کنید و از نمایشگاه های آن دیدن نمایید، به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات تورهای نمایشگاهی ویژه در ایام برگزاری نمایشگاه استفاده کنید. تمام خدمات رزرو هتل، بلیط، ویزا، ترانسفر فرودگاه و لیدر یا راهنمای تور نمایشگاه برای علاقه مندان عزیز توسط شرکت های معتبر مسافرتی ارائه خواهد شد. اگر قصد شرکت در نمایشگاه های این شهر را دارید حتماً از طریق شرکت های برگزارکننده ای که در استانبول فعالیت دارند اقدام نمایید تا مراحل رزرو و برپایی غرفه های شما با سرعت بیشتری انجام شوند.

با یک نمایشگاه بین الملی متفاوت و جذاب در استانبول آشنا شوید!

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\40.jpg

یک نمایشگاه جذاب و متفاوت در شهر استانبول به صورت بین المللی هر ساله در ماه مارس برگزار می شود. این نمایشگاه ، “برچسب خاص کالاهای مصرفی” نام دارد. در ظاهر به نظر می رسد این نمایشگاه اهمیت تجاری زیادی نداشته باشد، اما با کمی دقت در محتوای آن و گشت و گذار در غرفه های این نمایشگاه به ضرورت آن پی خواهیم برد.

نمایشگاه برچسب خاص کالاهای مصرفی در مرکز نمایشگاهی CNR استانبول برگزار می شود. در این نمایشگاه بسیار جذاب، انواع متفاوت شیوه برچسب زنی کالاهای مختلف و روش های معرفی آن ها به نمایش در می آیند. به این معنا که یک کالا یا محصول خاص، با چه برچسبی باید به بازار عرضه شود تا بیشترین تأثیر را بر روی خریداران گذاشته و موجب افزایش فروش آن محصول گردد. تا اینجا فکر می کنیم که به اهمیت وجود یک برچسب و ضرورت برپایی این نمایشگاه پی برده اید.

بر چسب کالاهایی نظیر انواع نوشیدنی ها، لوازم منزل، صنایع پلاستیک، صنایع بسته بندی، انواع غذا و خوراکی ها، عطر، لوازم بسته بندی و بسیاری موارد دیگر در این نمایشگاه بررسی می شوند. هدف از برگزاری نمایشگاه برچسب خاص کالاهای مصرفی در استانبول افزایش فرصت های برقراری ارتباط میان کشورهای مختلف و متخصصان این حرفه می باشد؛ ارتباط با بازارهای جهانی، ارتباط مؤثر میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کالا، معرفی برندهای چاپ برچسب، تبادل نظر در زمینه برندسازی و بازاریابی محصولات، از دیگر اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه می باشند.


/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

طبق قوانین اسپانیا، اتباع خارجی می توانند با خرید ملک در اسپانیا، اقامت این کشور را به دست آورند. این قانون شامل اتباع سایر کشورهای اتحادیه اروپا نمی شود.

اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

قانون تاسیس شرکت در آلمان به اتباع خارجی این امکان را می دهد که در این کشور کسب و کار راه اندازی و برای مدیریت آن، اقامت آلمان دریافت نمایند. یکی از روش های مرسوم راه اندازی کسب کار در آلمان، ثبت شرکت می باشد.

آشنایی با ۸ مقصد زمستانی رومانتیک دنیا

ر این مقصد زمستانی ، تفرجگاه های رومانتیک ، تورها و مقاصد ، عشق شما را شعله ور خواهند کرد. با نزدیک شدن فصل زمستان ، بسیاری از زوج ها دوست دارند برای سفر های خود برنامه ریزی کنند.

دریاچه های پلیتیویس مقصد زمستانی بی نظیر در کرواسی

از مقاصد زمستانی در اروپا می توان از کشور کرواسی با مکان های دیدنی بی نظیری نام برد. چیزهایی که در شما باید درباره دریاچه های پلیتیویس در کرواسی بدانید.

کرابی ،‌ مقصد زمستانی در جنوب شرق آسیا

کرابی یک مقصد زمستانی عالی برای کسانی است که به دنبال استراحت در جنوب تایلند هستند. این استان که بین دو استان فانگ نگا و ترانگ قرار دارد ، مناظر خیره کننده ای هم در خشکی و هم در دریا دارد.

غار سنگ مرمر پاتاگونیا شیلی

خود را تصور کنید بر روی امواج ارام بزرگترین دریاچه یخی شیلی در مسیری به سمت یک غار سنگ مرمری از راه دور که در داخل یک گروه از جزایر سنگی قرار دارد. دماغه قایق شما مستقیما از دهانه غار جامد عبور می کند و

سفر به جزیره رویایی سیشل

وقتی رفتن سخت می شود، سختی می‌گذرد – و بسیاری از ما یک سفر، با رویای یک جزیره دور افتاده با ساحل ماسه‌ای خلوت، آب های روشن آبی و آرام را آرزو خواهیم کرد.

سفری هیجان انگیز به ماداگاسکار

آیا رویای یک تعطیلات گرمسیری و استراحت در یک جزیره‌ی دلپذیر، پیاده روی در جنگل‌های بارانی سرسبز، کوهنوردی از میان صخره‌های حیرت انگیز و اکتشاف حیات وحشی شگفت انگیز را در سر دارید؟

راهنمای سفر به ابوظبی

در مقایسه با دبی، ابوظبی ممکن است به نظر کمی خسته کننده باشد. پایتخت امارات متحده عربی مسیری طولانی برای رقابت با تهیج،

سفر به کن

در شهر کن رفت و آمد خورشید خیره کننده است. در ریورا فرانسه همه چیز سبک آرامش بخشی دارد. پیاده روی در تفرجگاه کرایزت، رفتن به ساحل …

۱۰ مورد از بهترین شهرهای توریستی برای تعطیلات زمستانی در اروپا

بی شک هر شهر اروپایی در طول ماه های تابستان پر از گردشگران می شود اما با این حال، این جمعیت ها قابل اجتناب هستند – اگر شما تمایل به در آغوش گرفتن هوای سرد دارید …

آشنایی با بهترین جزیره های جهان

سواحل پرتلاطم، امواج خروشان و جاده‌های بکر صحرایی همه از ویژگی‌های بهترین جزایر جهان هستند. به گفته کارشناسان و خوانندگان اخبار امریکایی، جزایر لیست شده

راهنمای سفر به آتن یونان

آتن شهر تاریخی است، هنگامی که بحث در مورد اهمیت تاریخی است کمتر شهری توان رقابت با آتن را دارد. در آتن آفتاب بر روی مقبره سنگ مرمر صاف از آکروپولیس برافراشته می‌شود

چرا به ماربیا سفر می‌کنیم ؟

ماربلا شهر و مقصد اقامتی واقع در امتداد ساحل جنوبی دل سول در اسپانیا است، ماربلا (تلفظ: mar-BAY-ya) از سمت عقب توسط کوه‌های سیرا بلانکا احاطه شده

۶ مقصد برتر برای یک سفر دو نفره

سفر دو نفره برنامه ریزی برای یک سفر دونفره‌ آرام و رها باشید و برای سفر دونفره‌ی بعدی آماده شوید. هیچ زمانی بهتر از حاضر شدن برای برنامه‌ریزی یک تعطیلات دو نفره وجود ندارد. از گشت زدن‌های جاده‌ای گرفته تا سفرهای لوکس به جاهای دور و هیجان انگیز، یک مقصد وجود دارد که باعث می‌شود […]

۶ مقصد زیبا برای تعطیلات پاییزی

برگ‌های پاییزی رنگارنگ جاذبه‌ی بصری بیشتری به این مکان‌های افسانه‌ای اضافه می‌کنند. طبق یک نظرسنجی AAA 2017، بیش از یک چهارم از آمریکایی‌هایی که در تعطیلات بین روز کارگر و روز شکرگزاری سفر می‌کنند

چرا به لندن سفر کنیم؟

جمله‌ی معروف ساموئل جانسون، نویسنده انگلیسی: “در میان روشنفکران هیچ مردی را نمی‌بینید که مایل باشد لندن را ترک کند. زمانی که یک مرد از لندن خسته شده، از زندگی خسته شده است؛

گشت و گذار در مراکز خرید بانکوک

بعد از گشت و گذار در میان ساختمان های تاریخی بانکوک و بازدید از جاذبه های گردشگری، وقت ان است که زمانی را هم به گشتن و دیدن فروشگاه ها و مرکز های خرید بزرگ بانکوک اختصاص دهید.

اخذ ویزا تحصیلی و اقامت کانادا

با توجه به سطح علمی و کیفیت آموزش در کشور کانادا، سالانه تعداد بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های این کشور دارند.سالیانه ۱۳۰٫۰۰۰ نفر برای ثبت نام و تحصیل

موقعیت جغرافیا و اقتصاد وین اتریش

از لحاظ جغرافیایی وین پایتخت قاره است و این قطعا مزایای آن را دارد. وین به راحتی به ایتالیا، اسلوونی، مجارستان و آلمان با ماشین یا قطار قابل دسترسی هستند.

۱۰ نکته: وین با بهترین کفیت برای زندگی

در یک مطالعه با بررسی شرایط اجتماعی و اقتصادی شهرهای دنیا، وین از لحاظ کیفیت زندگی در رتبه اول قرار گرفته است. از مسکن ارزان قیمت و سیستم آموزشی عالی گرفته تا فرهنگ غنی و طبیعت بکر و زیبا

چرا باید به بالی سفر کنیم ؟

آبهای فیروزه ایی که بی امان بر ماشه های شنی فرو می ریزند خط ساحلی یکسره ای که تا پاگودها(ساختمان های سبک چینی) کشیده می شوند، باور کنید یا نه، باور کنید یا سفر بالی یکی از بهترین تجربه ها خواهد بود.

مکان برای داشتن آرامش و خلوت کردن در سراسر دنیا

چشم های خود را ببندید و آماده باشید تا با بهترین مکان های آرامش بخش آشنا شوید و در نزدیکترین تعطیلات به آنها سفر کنید. در حین کار کردن و گذراندن روزهای تکراری و بدون تعطیلات

بهترین زمان برای سفر به مالدیو

کشور مالدیو تقریبا در تمام طول سال گرم و آفتابیست و آب و هوای گرم مطبوع و مرطوبی دارد اما در برخی از آن گرم و خشک و در بعضی بارانی است. ناگفته نماند که در تمام این فصول و شرایط آب و هوایی، این کشور و جزایر آن، زیبایی های منحصر به فردی دارد.

لذت یک غذای خوشمزه در رستوران های پاریس

مثل تمام شهرهای بین امللی جهان، پاریس هم رستوران های زیادی دارد که در آنها از غذاهای آسیایی تا شرق آمریکا سرو می شود. فرانسوی ها هم سبک پخت و پز خاص خود را دارند که به (très bien) معروف است.

صرفه جویی در هزینه های سفر به پاریس

با توجه به هزینه های بالا برای سفر به اروپا، همه ما و گردشگران، بیشتر به دنبال کاهش هزینه و صرفه جویی در مخارج روزمره در مسافرت های خود هستیم.

سفر رویایی به آب های فیروزه ای مالدیو

قطعا عکس های زیبایی از آبهای فیروزه ایی با سواحل شنی بسیار زیبایی دیده اید، که احتمالا متعلق به مالدیو بوده اند. اتاق های رویایی در ساحل با استخرهای خصوسی، اتاق های چوبی و ویلاهای خصوصی که

آشنایی با دیدنی های پراگ – پارت دوم

از دیگر مکان های دیدنی پراگ کلیسای سنت ویتوس که در قرن دهم و به سبک گوتیک ساخته شد و آرامگاه بسیاری از بزرگان این کشور است …

رزرواسیون هتل از سایت expedia

یکی از بهترین و قوی ترین وبسایت های جهانی رزرواسیون بلیط ، هتل ، و کشتی های تفریحی، سایت Expedia.com است. در اکثر موارد، سایت Expedia امکانات بهتری نسبت به مجموعه های مشابه ارائه میدهد.

سفر به پراگ و جاذبه های گردشگری آن

پراگ از لحاظ زیبایی، ساختار شهری و معماری و بناهای تاریخی جزو شهرهای غنی اروپاست. در سفر به پراگ ، چیز های زیادی رو حتما باید ببینید، قلعه پراگ ، پل چارلز ، ساعت نجومی و میدان قدیمی و ….

آشنایی با ۵ ساحل برتر آسیا

با پرواز از سنگاپور تا پوکت، تلاش میکنیم که چند تا از بهترین سواحل رو برای گذراندن تعطیلات شما به آرامش و جنب و جوش وبازی و تنهایی و حتی داشتن خلوتی آرام، معرفی کنیم.

کلیسای Metekhi و قلعه Narikala شهر تفلیس

اول و مهمتر از همه زیبایی و شکوه کلیسای Metekhi که در کنار رودخانه Mtkvari واقع شده است با آن مجسمه از عظیم و با شکوه از پادشاه Vakhtang Gorgasali که در روبروی آن قرار گرفته، شما را حیرت زده خواهد کرد.