معرفی نمایشگاه های استانبول

نمایشگاه های استانبول

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\37.jpg

نمایشگاه هایی که در شهر استانبول ترکیه برگزار می شوند شامل موضوعات مختلف تجارت و بازرگانی، آموزشی، تفریحی، صنایع و … هستند. صنایعی مانند صنایع غذایی، نفت و پتروشیمی، پوشاک، صنایع چوب و دکوراسیون، صنعت ساختمان، مواد شیمیایی و معدنی و صدها عنوان دیگر، از جمله محورهای نمایشگاهی در این شهر می باشند.

هر ساله تعداد زیادی نمایشگاه محلی و بین المللی در استانبول برگزار می شوند. بیش از نیمی از این نمایشگاه های استانبول، مهم و بین المللی هستند و صنایع و محصولات بسیار ارزشمند در آن ها به نمایش در می آیند. برگزاری نمایشگاه در این شهر، به واسطه موقعیت جغرافیایی آن موجب رونق اقتصاد کشورها می شود. همچنین تعداد زیادی گردشگر و بازرگان در زمان برگزاری نمایشگاه ها به این شهر سفر می کنند و از نمایشگاه ها بازدید به عمل می آورند. مهمترین نمایشگاه هایی که در استانبول برگزار می شوند بر حسب طبقه بندی موضوعی به صورت زیر هستند:

نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

نمایشگاه لوازم خانگی

نمایشگاه تجهیزات ایمنی

نمایشگاه کیف و کفش

نمایشگاه غذاهای دریایی

نمایشگاه کاشی و سرامیک

نمایشگاه نخ و الیاف

نمایشگاه کودک، مادر و نوزاد

نمایشگاه مبلمان

نمایشگاه بین المللی کتاب

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\38.jpg

یکی از متفاوت ترین نمایشگاه های شهر استانبول، “مرکز نمایشگاهی CNR ” استانبول نام دارد. در واقع این مرکز نمایشگاهی، یک فضای بسیار وسیع است که تعداد زیادی غرفه نمایشگاهی بین المللی را به خود اختصاص داده است. افرادی که قصد شرکت در نمایشگاه های سالانه را دارند می توانند در مرکز نمایشگاهی CNR استانبول غرفه رزرو کرده و محصولات و خدمات خود را در آنجا به نمایش بگذارند. این مرکز دارای امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته بوده و تمام امکانات رفاهی و کاری را برای افراد بازدید کننده و غرفه داران فرآهم نموده است. تقویم برگزاری نمایشگاه های استانبول در سال ۲۰۱۸ در جدول زیر نشان داده شده اند.

تقویم برگزاری نمایشگاهی ترکیه در سال ۲۰۱۸

عنوان نمایشگاه

محل برگزاری

تاریخ برگزاری

نمایشگاه کودک، نوزاد و مادر

استانبول

۱۰ الی ۱۳ ژانویه ۲۰۱۸

نمایشگاه مبلمان

استانبول

۲۳ تا ۲۸ ژانویه ۲۰۱۸

نمایشگاه توریسم و جهانگردی

استانبول

۲۵ تا ۲۸ ژانویه ۲۰۱۸

نمایشگاه تجهیزات دریایی و قایق های تفریحی

استانبول

۱۰ تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۸

نمایشگاه سیستم های بازیافت، جمع آوری و مدیریت زباله های شهری

استانبول

۱۵ تا ۱۷ فوریه ۲۰۱۸

نمایشگاه بین المللی درب های ساختمانی

استانبول

۱۵ تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۸

نمایشگاه کاشی و سرامیک

استانبول

۲۷ فوریه تا ۲ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه راه آهن و حمل و نقل

استانبول

۱ تا ۲ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه تأسیسات آب و فاضلاب

استانبول

۱ تا ۳ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه صنعت شیشه و ماشین آلات مربوطه

استانبول

۷ تا ۱۰ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه درب و پنجره

استانبول

۷ تا ۱۰ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه صنعت فلزکاری

استانبول

۱۵ تا ۱۸ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی

استانبول

۱۵ تا ۱۸ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

استانبول

۲۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه لوازم آرایشی، بهداشتی و خدمات زیبایی

استانبول

۲۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه رنگ و پوشش

استانبول

۲۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸

نمایشگاه لوازم خانگی

استانبول

۲۹ مارس تا ۱ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه تجهیزات انرژی خورشیدی

استانبول

۵ تا ۷ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه محصولات زیبایی

استانبول

۱۲ تا ۱۴ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه منسوجات خانگی

استانبول

۲۴ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۸

نمایشگاه مواد اولیه غذایی

استانبول

۲ تا ۴ ماه می ۲۰۱۴

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

استانبول

۸ تا ۱۲ ماه می ۲۰۱۴

نمایشگاه صنایع غذایی

استانبول

۵ تا ۸ سپتامبر ۲۰۱۸

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\39.jpg

اگر تمایل دارید به استانبول سفر کنید و از نمایشگاه های آن دیدن نمایید، به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات تورهای نمایشگاهی ویژه در ایام برگزاری نمایشگاه استفاده کنید. تمام خدمات رزرو هتل، بلیط، ویزا، ترانسفر فرودگاه و لیدر یا راهنمای تور نمایشگاه برای علاقه مندان عزیز توسط شرکت های معتبر مسافرتی ارائه خواهد شد. اگر قصد شرکت در نمایشگاه های این شهر را دارید حتماً از طریق شرکت های برگزارکننده ای که در استانبول فعالیت دارند اقدام نمایید تا مراحل رزرو و برپایی غرفه های شما با سرعت بیشتری انجام شوند.

با یک نمایشگاه بین الملی متفاوت و جذاب در استانبول آشنا شوید!

E:\weblog\رایا مارکتینگ\گردشگری-کریسمس\سفارش 1818\پارت 2\40.jpg

یک نمایشگاه جذاب و متفاوت در شهر استانبول به صورت بین المللی هر ساله در ماه مارس برگزار می شود. این نمایشگاه ، “برچسب خاص کالاهای مصرفی” نام دارد. در ظاهر به نظر می رسد این نمایشگاه اهمیت تجاری زیادی نداشته باشد، اما با کمی دقت در محتوای آن و گشت و گذار در غرفه های این نمایشگاه به ضرورت آن پی خواهیم برد.

نمایشگاه برچسب خاص کالاهای مصرفی در مرکز نمایشگاهی CNR استانبول برگزار می شود. در این نمایشگاه بسیار جذاب، انواع متفاوت شیوه برچسب زنی کالاهای مختلف و روش های معرفی آن ها به نمایش در می آیند. به این معنا که یک کالا یا محصول خاص، با چه برچسبی باید به بازار عرضه شود تا بیشترین تأثیر را بر روی خریداران گذاشته و موجب افزایش فروش آن محصول گردد. تا اینجا فکر می کنیم که به اهمیت وجود یک برچسب و ضرورت برپایی این نمایشگاه پی برده اید.

بر چسب کالاهایی نظیر انواع نوشیدنی ها، لوازم منزل، صنایع پلاستیک، صنایع بسته بندی، انواع غذا و خوراکی ها، عطر، لوازم بسته بندی و بسیاری موارد دیگر در این نمایشگاه بررسی می شوند. هدف از برگزاری نمایشگاه برچسب خاص کالاهای مصرفی در استانبول افزایش فرصت های برقراری ارتباط میان کشورهای مختلف و متخصصان این حرفه می باشد؛ ارتباط با بازارهای جهانی، ارتباط مؤثر میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کالا، معرفی برندهای چاپ برچسب، تبادل نظر در زمینه برندسازی و بازاریابی محصولات، از دیگر اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه می باشند.


/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هتل Marriott و معرفی این هتل زنجیره ایی

شرکت بین المللی ماریوت یک شرکت مهمان پذیر چند ملیتی آمریکایی است که مجموعه های گسترده ای از هتل ها و امکانات مربوط به اقامت را مدیریت می کند. همچنین این شرکت فعالیت های دیگری در زمینه پارک سازی مجتمع های اقامتی و غیره هم داشته است.

گردش در روسیه

  سفر به سنت پترزبورگ جذابیت خاصی به همراه دارد در ادامه شما با مناطق گردشگری و جزئیات آنها آشنا می شوید. قیمت های ارائه شده،قابل رزرو بوده و مجموعه ی GoBooking این خدمات را به گردشگران عزیز ارائه میدهد   تور ساحلی: تور دو روزه بدون ویزا در سنت پترزبورگ قیمت این تور برای […]

بارسلون و قیمت تور های این بندر زیبا

اکثر گردشگرانی که به اروپا سفر کرده اند،بدون شک بارسلون را یکی از خاطره انگیز ترین مقاصد خود میدانند. حتی پیاده روی در این بندر زیبا، به تنهایی می تواند یک تجربه ی عالی باشد.

مادرید و گشت و گذار شهری

در این مطلب،با شهر مادرید و قیمت تور های شهری مادرید، و خلاصه ایی از آنها آشنا می شوید قیمت تور ها و جزئیات آنها کاملا به روز و مربوط به سال ۲۰۱۸ می باشد.

آشنایی با فلورانس و تورهای شهری

با این مطلب در شهر گشت و گذار خواهید داشت و پل های باستانی را خواهید دید. در رستوران های محلی نهار خواهید خورد و به طور کامل از فلورانس یا “جواهر رنسانس” دیدن خواهید کرد.

گردش در برلین

تور گشت در برلین ۱-گشت و گذار در شهر برلین با اتوبوس دو طبقه هزینه این تور برای هر بزرگسال ۲۶ دلار است. تمام بزرگراه های برلین را با سفر در یک اتوبوس دو طبقه قرمز کشف می کنید و دید ۳۶۰ درجه نسبت به اطراف خواهید داشت. از سواری لذت خواهید برد و از […]

آشنایی با سرگرمی های مسکو

با استفاده از این تور در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و در یک روز اندازه ی ۳ تا ۵ روز از مسکو دیدن خواهید کرد. دسترسی به بیش از ۴۰ جاذبه در مسکو خواهید داشت و از مناظر مختلف شهر با وسیله های نقلیه گوناگون از جمله اتوبوس دوگانه و کروز رودخانه استفاده خواهید کرد.

گشت و گذار در آمستردام

بروگ، یک شهر قدیمی قرون وسطایی است که زیبایی اش حفظ شده است، در مرز بلژیک قرار گرفته است و این تور با داشتن یک راهنمای پیشرفته داستان هایی در مورد این شهر را برایتان بازگو می کند.

سرگرمی های ونیز ایتالیا

ر این تور کشتی یا قایق کروز در آبهای ونیزی حرکت می کند تا ۳ جزیره معروف را ببینید، هر کدام از این جزیره ها محیطی منحصر به فرد و سنت های خاص خود را دارد…

راهنمای سفر به بوداپست مجارستان

بوداپست، پایتخت مجارستان، یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری اروپای مرکزی می باشد که به آن لقب “پاریس اروپای مرکزی” را داده اند و بی شک این لقب بدون کوچکترین مبالغه ای، برازنده ی این شهر زیبا و شگفت انگیز می باشد.

گشت و گذار در مراکز خرید بارسلونا

اگر به بارسلونا سفر کرده اید و قصد خرید از مراکز خرید موجود دراین شهر را دارید، در جریان باشید که با گران ترین و لوکس ترین فروشگاه های دنیا مواجه خواهید شد. مراکز خرید موجود در این شهر، بسیار لوکس و مجلل هستند و عرضه کننده ی بهترین برندهای دنیا می باشند. طبیعی است که این برندها، با قیمت های بسیار زیادی به فروش می رسند و از کیفیت و زیبایی بسیاری بهره می برند.

آشنایی با اماکن گردشگری آمستردام هلند

اماکن گردشگری آمستردام آمستردام شهری با دیدنی های بسیار است که اگر زمان سفرتان کوتاه باشد ممکن است تعداد زیادی از آن ها را از دست بدهید. در ادامه تلاش می کنیم چندتا از معروف ترین اماکن گردشگری آمستردام که حتما باید ببینید را برایتان معرفی کنیم! پس با ما همراه باشید! موزه رایکس یا […]

معرفی بهترین هتل های سنگاپور

افرادی که قصد سفر به سنگاپور را دارند، به اطلاعات کاملی از مکان های اقامتی سنگاپور مانند هتل ها، مسافرخانه ها، هاستل، اقامتگاه های کوچک و سوئیت های آپارتمانی این کشور نیاز دارند. در سنگاپور، هتل های بیشماری وجود دارند که دارای رتبه بندی متفاوتی هستند. هتل های لوکس و پنج ستاره این منطقه، قیمت های بالایی دارند؛ در مقابل، هتل های سه ستاره سنگاپور ارزان تر هستند.

بهترین هتل های شهر سنت پترزبورگ روسیه

شهر سنت پترزبورگ، امروزه یکی از مقاصد اصلی گردشگری جهان محسوب شده و تعداد زیادی گردشگر را هر ساله به مت خود جذب می کند. اقامت توریست ها در هتل های این شهر برای مردم شهر بسیار اهمیت دارد، زیرا موجب رونق شهر خواهد شد. هتل های سنت پترزبورگ، از بهترین هتل های اروپا به شمار می روند و …

اقامت در محبوب ترین هتل های میلان

هتل های زیادی در میلان وجود دارد که هریک خدمات و امکانات متفاوتی ارائه می دهند. در این جا سعی داریم چندتا از محبوب ترین هتل های میلان را برایتان معرفی کنیم تا راحت تر بتوانید هتل مود نظر خودرا بیابید.

آشنایی با بهترین هتل های پاتایا تایلند

در این بخش سعی داریم برایتان بهترین و معروف ترین هتل های پاتایا را معرفی کنیم. به علت توریستی بودن پاتایا هتل های زیادی با قیمت ها و خدمات متنوع در این شهر وجود دارد که تقریبا با هر بودجه ای می توانید از آن ها استفاده کنید.

بهترین هتل های بدروم ترکیه

هتل اصلی ترین و مهم ترین بخش یک سفر پس از انتخاب مقصد است. در این قست تلاش می کنیم شما را با بهترین هتل های بدروم آشنا کنیم. همانطور که می دانید اگر هتلی مناسب با انتظارات و نیازهایتان انتخاب نکنید، ممکن است سفرتان آن طور که می خواهید لذت بخش و مفرح نباشد.

بهترین هتل های شهر مسکو روسیه

مسکو، پر جمعیت ترین شهر روسیه، یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود. افرادی که مسکو را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند، باید در یکی از هتل های این شهر اقامت کنند. اکثر گردشگران تمایل دارند در هتلی اتاق خود را رزرو کنند که به مراکز خرید شهر و آثار دیدنی آن نزدیک باشد.

معرفی دیدنی های مسکو ؛ روسیه

شهر مسکو در روسیه یکی از مقاصد گردشگری جهان است و هر ساله تعداد زیادی توریست و گردشگر از سراسر جهان برای دیدن جاذبه های گردشگری این شهر به این منطقه از روسیه سفر می کنند. مسکو، مکان های زیبا و دیدنی بسیاری دارد. در این مطلب قصد داریم مکان های دیدنی و گردشگری شهر مسکو را به شما معرفی نماییم.

گردشگری در سنت پطرزبورگ روسیه

سنت پترزبورگ، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیبا و فوق العاده ای دارد. تقریباً تمام توریست هایی که به این شهر سفر می کنند، از ۹۰ درصد اماکن دیدنی سنت پترزبورگ دیدن می کنند. در این شهر، ساختمان های تاریخی، بناهای قدیمی، موزه، پارک، شهربازی، مراکز خرید و بسیاری جاذبه دیگر وجود دارند.

دیدنی های شهر میلان ایتالیا

شهر میلان یکی از دو شهر بزرگ ایتالیاست که در شمال کشور ایتالیا و در میان دشت لومباردی قرار گرفته است. در شهر زیبای میلان در کنار جاذبه های تفریحی و وجود برج های مدرن معاصر، عمارت ها و بناهای تاریخی زیبایی وجود دارد.

اماکن گردشگری سنگاپور

سنگاپور یکی از دیدنی ترین کشورهای آسیایی است که مورد توجه گردشگران و جهانگردان زیادی واقع شده است. در کشور سنگاپور، مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد. ساختمان های بلند، سواحل زیبا و آثار تاریخی بسیاری در سنگاپور وجود دارند که دیدن از آن ها خالی از لطف نمی باشد.

دیدنی های شهر پاتایا تایلند

پاتایا یکی از شهرهای آسیایی بسیار محبوب میان توریست ها است که می‌تواند هر سلیقه‌ ای را راضی کند. شما می توانید در این شهر زیبا سواحل جذاب استوایی و آب های نیلگون خلیج تایلند را در کنار تعداد زیادی از اماکن تفریحی و گردشگری، رستوران و کلاب تجربه کنید.

آشنایی با اماکن گردشگری بدروم

اگر قرار است به بدروم سفر کنید، لازم است بدانید چه جاذبه هایی را قرار است ببینید و قرار است بر اساس چه برنامه ای سفر کنید. برای اینکه بیشترین استفاده را از زمان سفر خود داشته باشید، در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی اماکن گردشگری بدروم بپردازیم.

میلان ؛ سفری رویایی به ایتالیا

میلان یکی از شهرهای معروف و مهم کشور ایتالیا است که مهد مد، فشن و طراحی لباس، کیف و کفش و زیورآلات محسوب می شود. ساعت این شهر دو و نیم ساعت از تهران عقب تر است و زبان رسمی مردم آن ایتالیایی است.

گشت و گذار در مسکو ، روسیه

مسکو یکی از شهرهای اروپایی و پایتخت کشور روسیه می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی مسکو، این شهر یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان محسوب می شود. مسکو در بخش غربی روسیه قرار دارد؛ این شهر مرکز فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و تجاری روسیه به شمار می رود.

سفری خاطره انگیز به سنگاپور

امروزه این کشور آسیایی، یکی از مقاصد گردشگری در جهان به شمار می رود …

راهنمای سفر به پاتایا تایلند

درباره پاتایا و تاریخچه اش پاتایا سال ها قبل تر از این که به محلی برای گردش توریست ها، کلاب های شبانه و غذاخوری های شبانه روزی تبدیل شود، محلی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته مردم بانکوک بود. بعد از آن در هنگام جنگ ویتنام و آمریکا، پاتایا مقری نظامی برای پایگاه لجستیکی آمریکا شد و افراد زیادی برای کسب و کار وارد آن شدند

سواحل زیبای بدروم ترکیه

بدروم شهری ساحلی در قسمت جنوب غربی کشور ترکیه است که در نوار یا کرانه ساحلی دریای معروف و زیبای اژه قرار گرفته است. این شهر شگفت انگیز از مقاصد بسیار جذاب و پر طرفدار برای گردشگران و توریست هاست. اکثر بناهای این شهر معماری به سبک مصری دارند و از این رو سوژه بسیار خوبی برای عکاسی نیز هستند.

محبوب ترین رستوران های سنت پترزبورگ

اگر سنت پترزبورگ را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید، از لحاظ غذا و خوراکی هیچ نگرانی نخواهید داشت. در رستوران های سنت پترزبورگ، انواع غذاهای سنتی روسیه، اروپایی، بین المللی، خوراک های کبابی، بریان، استیک، فست فود، انواع دسر و … وجود دارند.