سفر به تاریخ ملل جهان

مکان‌های تاریخی
هدف از این بخش معرفی مکان‌های تاریخی در سراسر دنیاست که مناسب برای افرادی خاص که به دنبال تاریخ و تمدن‌های ملل مختلف هستند. اگر بخواهیم چند نمونه از این مکان‌ها را نام ببریم عبارت‌اند از : ساختمان‌های تاریخی، موزه‌های مشهور دنیا، عبادتگاه‌های ادیان مختلف، محله‌های تاریخی که رخدادهای عجیب در آن اتفاق افتاده است و … .

قلعه آگرا هند
agra_fort_India
نمایی از تاریخ غنی دوره‌ی مغول را با قلعه زیبا و چشمگیر آگرا واقع در کشور هفتاد ملیتی هند ببینید.
این قلعه به‌طور کامل از ماسه و سنگ‌هایی قرمزرنگ توسط شخصی به نام اکبر در سال ۱۵۶۵ ساخته و در سال ۱۹۸۳ میلادی در سازمان میراث جهانی یونسکو ثبت‌شده است.
و نکته قابل‌توجه این است که قلعه آگرا یکی از مهم‌ترین لوکیشن های فیلم شرلوک هلمز هم بوده است.
India_AgraFort
شما می‌توانید با رزرو بهترین هتل‌های کشور هند از طریق وب‌سایت Gobooking.ir   تحت پوشش شبکه شتاب ایران لحظات زیبایی را در قاب خاطرات خانوادگی‌تان حک کنید.
 
معبد سفید تایلند

معبد سفید_تایلند
معبد سفید تایلند معروف به “وات رونگ خون” واقع در شمال تایلند توسط طراحی به نام چالرمچایی کوزیتپیاتات با هزینه‌ی شخصی وی بدون هیچ کمک مالی به‌منظور حفظ اصالت و وقار کار خویش در سال ۱۹۹۷ میلادی ساخته‌شده است.
به‌راحتی با رزرو هتل‌های کشور تایلند به‌صورت آنلاین از سایت GoBooking.ir از تمامی مکان‌های توریستی و گردشگری کشور تایلند دیدن فرمایید و از  سفر خود نهایت لذت را ببرید.

دیوار چین

The grate Wall_China
دیوار بزرگ چین که به طول ۷۰۰۰ کیلومتر امتدادیافته است توسط حکومت وقت چین برای مقابله و جلوگیری از حملات مهاجمان قوم مغول ساخته‌شده است یکی از شناخته‌ترین جاذبه‌های توریستی و گردشگری جهان محسوب می‌شود.  

China_Wall
اگر علاقه‌مند به دیدن جاذبه‌های کشور چین به‌خصوص دیوار بزرگ آن هستید می‌توانید زیباترین هتل‌ها را در وب‌سایت GoBooking.ir به‌صورت آنلاین تحت پوشش شبکه شتاب ایران رزرو کنید.

قلعه ماچو پیچو پرو

Machu_Picchu_Pro
ماچوپیچو قلعه‌ای قدمت دار معروف به “شهر گمشده اینکاها” که کشور پرو واقع‌شده و در ارتفاع ۲٫۴۳۰ متری از سطح دریا قرارگرفته. این قلعه توسطِ امپراتوری اینکاها در سال ۱۴۵۰ میلادی ساخته‌شده است.
به قاطعیت می‌توان ماچوپیچو را برترین مکان توریستی کشور پرو دانست که در سال ۱۹۸۳ میلادی در سازمان میراث جهانی یونسکو ثبت‌شده است.

معبد انگکوروات کامبوج

کامبوج
اگر می‌خواهید بزرگ‌ترین بنای مذهبی دنیا را از نزدیک تجربه کنید، چمدان‌های خود را ببندید و هتل خود را در کشور کامبوج به‌طور آنلاین از وب‌سایت GoBooking.ir رزرو کنید.
انگکور وات  مجموعه‌ای از معابد بودائی هستند  که در اوایل سده دوازدهم برای شاه سوریاوارمان دوم در شهر انگکور ساخته‌شده که به‌عنوان پرستشگاه حکومتی و پایتخت کشور شناخته‌شده بود.
بدون واسطه، تحت شبکه‌ شتاب و با بستری بیش از ۹۲۵هزار هتل در جهان خواستار سفری مملو از آرامش برای شما هستیم.
تحت پوشش مرجع بین‌المللی رزرو هتل‌ها Booking.com و شبکه‌ شتاب ایران

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

پربازدیدترین مطالب

مونت کارلو ؛‌ اعیان نشین موناکو...

مونت کارلو یادی از گذشته پر زرق و برق این کشور را در ذهن تداعی می کند …

راهنمای سفر به واتیکان...

واتیکان یک دولت مستقل کوچک است. امروزه خانه پاپ و کلیسای پاپ را در شهر واتیکان نگه داری می کنند….

بالی؛ جزیره آرامش

سواحل جنوبی دارای شن و ماسه سفید است در حالی که سواحل شمال و غرب دارای شن و ماسه سفید و سیاه می باشد …

سفری رویایی به ایبیزا ؛ اسپانیا...

جالب است بدانید که ایبیزا تقریبا ۱۰ برابر منتهن وسعت دارد. شما در این شهر مناظر، تفریحات و …
  • کانال آپارات GoBooking
    تازه ترین ها